Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

@erzurum tylko brak mi tych dwóch kółek tu..

@nhandu zawsze tak stoją te rowery w przedpokoju? Kobieca część rodziny nie protestuje? :D

 

Tak sobie myślę, że taki temat pokroju extreme ironing tylko z rowerem byłby dobry. Ale z drugiej strony bardziej efektownie jest prasować ubrania na rowerze niż postawić rower na desce do prasowania. Więc chyba jednak by się nie sprawdziło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

rambol - deskę opierasz na siodle i kierownicy! No jak to, nie wiedziałeś?? Szosa odpada bo kierownica za nisko i żelazko zjeżdża :)
Jest mały plus ogólnie takiego rozwiązania - można wodę do żelazka trzymać.. w bidonie a nie biegać jak głupi co chwile do kuchni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde źle napisałem :D extreme ironing już był na rowerach i pomysł byłby wtórny. Chodziło mi o samą idee tego prasowania, czyli robienie tego w miejscach do tego nieprzeznaczonych tudzież ekstremalnych. I to samo z rowerem, tylko że po głębszym zastanowieniu to gdzie wciśniesz rower do miejsca do tego nieprzeznaczonego? Do konsfesjonału, karetki? :D przecież to by źle się odbiło na wizerunku rowerzystów, więc pomysł jednak byłby głupi. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! Ogłaszam konkurs na zdjęcie roweru w konfesjonale !!!

 

Nagroda: Używana, czarna, stalowa sztyca o średnicy 25,4mm i długości 30cm. Do odebrania osobiście w Bydgoszczy.

 

Reguły: Sztycę otrzymuje ten, kto pierwszy zamieści tu fotkę swojego roweru W konfesjonale. Konfesjonał ma być oryginalny. Żadne selfmejdy nie wchodzą w grę. Rower ma być W, a nie w pobliżu, w okolicy, oparty o konfesjonał.

 

Nagroda pocieszenia - "chińska łatka do dętki": Dla tego kto pierwszy umieści zdjęcie roweru w karetce.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mój pojazd po wyposażeniu go w najnowsze zdobycze nanotechnologii kwantowej, mające na celu lepsze uwidocznienie mnie w zimie na szosie. Zdjęcie robione w salonie mojego laboratorium, a takie przyciemnione bo zamontowane na rowerze "rezonatory fal elektromagnetycznych z zakresu światła widzialnego" pochłaniają część światła z otoczenia...

 

 

2afhgd5.jpg

post-166066-0-22877600-1396643607_thumb.jpg

Edytowane przez Hobson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zekker

Ciiichooo!

Jeszcze ktoś podchwyci, że jest taki rozmiar jak 26,5" i będzie nas czekała kolejna rewolucja w rowerowaniu. 650B będzie niemodme, 29er też i wszyscy będą chcieli 26.5'' :whistling:

Potem będziemy w każdym rowerowym mieć 50 rozmiarów opon i dętek do wyboru. Istny rynek obuwniczy się nam zrobi. Nie wywołujmy wilków z lasu.

 

@Hobson

A próbowałeś już użyć tych fazerów z kół do zasilania kompa PC (tego w prawym dolnym rogu fotki)? Czy jak jedziesz po deszczu, to wyładowania elektryczne nie zabijają żab i ślimaków wkoło roweru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hobson

A próbowałeś już użyć tych fazerów z kół do zasilania kompa PC (tego w prawym dolnym rogu fotki)? Czy jak jedziesz po deszczu, to wyładowania elektryczne nie zabijają żab i ślimaków wkoło roweru?

 

Do zasilania komputera nie, ale zastanawiałem się, jaki bym dzięki nim uzyskał przyrost mocy w generatorze prądu stałego, zwanego potocznie dynamem, gdybym chciał go użyć do zasilania np. telefonu z endomondo :D

 

Pochwalić się też muszę tym, że zastosowana konstrukcja jest ekologiczna i nie posiada negatywnego wpływu na organizmy żywe - dzięki temu, że działa na zasadzie pasywnej, emitowane fotony mają energię nie większą od tych, które zostały pochłonięte. Aby ślimak poczuł jakikolwiek dyskomfort, sam musiałby się wpatrywać w nie niesamowicie intensywnie!1 Jest to doskonałe połączenie osiagnięć fizyki kwantowej z filozofią dalekiego wschodu - jeśli jadę na rowerze przez las, i nie ma w okolicy nikogo, kto by na mnie patrzył, to te tzw. fazery nawet nie świecą! Efekt uzyskany na fotografii jest taki intensywny, ponieważ do ich naświetlenia użyto źródła emitującego bardzo duży strumień świetlny (pseudo lampy błyskowej z komórki :D ).

 

Żeby nie było, żę off-topic i dyskucja naukowa się zrobiła, to niżej jeszcze jeden test przeprowadzony w warunkach wewnętrznych, w innym pomieszczeniu :D

 

24waknd.jpg

1) nie dotyczy dyskomfortu spowodowanego innymi zjawiskami niezwiązanymi bezpośrednio z elementami świetlnymi, jak np. najechanie kołem.

post-166066-0-35164100-1397213491_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...