Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dawno nieujeżdżane cudo w garażu u rodziców. Jak tylko go zobaczyłem, to jak najszybciej złapałem za leżący w pobliżu młotek i cyknąłem fotkę w nadziei, że zdążę, zanim rower do cna zeżre rdza:

 

2v7yus3.jpg

 

Zabieram go ze sobą, będzie mi służył jako maszyna off-roadowa tam, gdzie mój rower crossowy nie daje rady :D Możep przejdzie też kilka wiwisekcji w celu lepszego zapoznania się z budową i mechaniką rowerową :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg.jpg

Wujek google prawdę powie:

 

http://www.google.pl/search?tbs=sbi:AMhZZisTTWqo1m89f-QB4IOlOCIBq2EQdFNY6RwkoOTkn04IZYNHwMMcqfCto0CpCN2N4MNpt9X6N5yW2MfJGnj20vSaiXJqvh4oZr8mujVaoW0ChFWPzlnv7jD3eyAP48NuXXgEF-q7Ff6PTU3go8WbS6vVqa-XLDRQDjkqUzyNlsEbYdoSf65gglo2Yp_1urAYmc--Er7N0PYnqKux128RjFk98RWkI-sCh74NURxsNTVWXcV6ciW02wttdIiUKITY4jMv6p0daQAy7XI3MmdQTXV8PJvt12ZK15lxjwr4lbYiqIpTqM_19NxnKrrQOMoQDH4bOgYwgSJ5ZAktxNxAU3VS2j1FcBq8JfQoAqzfkjxKcHwPHDhjEyMNDQ8VUeqmUypa4cVQI6x0dm_1q62umH-NtGT22r5J1L_1Eq9vaXv2J8rDtQyWyhWSD-Tm_1RDXGnyhHbCksHkp_1WZKXRUQoc14v-FMeU78GcPNJM5PMPhdBCqNuiFdwKRLIqFUdOQhq27nUC_1UaLwUBzgbj8BID5GYGtTRLoHzx6r_1CK_1EaAawzg0bZlcZbEshNzwFN9VN7-P8zvrn32vWfuq6YEzgM_1rBkj0CPWmZXU9J2ZjYJ6bBE50P6aYVOiOCLrAvuAigUe7IR7rpOLTjiEXVMEaK62vCmh7OXqYViZ9yNV_1PJvJeQOvrvlQdKOGzUDfg2-HzYKt70d_1LAcnZwbR-FhrzmunG40fUTbsLnqZNLr7dU4q9JxZCj7moO9HILlazKHNQSxPpWBXlvQm6wBu5WC8N1WLy62wi1-w6xptRkPMz-_1GCfUWdo97sLjqaWYMnb9EOmw9aImvYl-CATcVj4cm9eYLNufbFeSmODO5v_1LnsvbrT97CDIO-ueZU4Bp3u2kI7s4eMUcCa0C0IQrnFdOpcL_166PG2WMtgnkYXrtxuO1Yrb670SCqrJhR-XOwKsWr8nzt8WXTBNevvS9EOxRPm1VslwHhNBPgUlVMXoMaIC2Sy3GTp0luFx1gIFo2QE4siDxC_1SOZI7rB2WgyYpETx3O6-7ZJCnyWI91kXjT2TPm-51ZTR9Oj_1Cp_185PA_1GYhfL1JI2Y3PtF51FuBCSnIhSv4q-4PuBNQs2pRYDR8F2MrtKf3XYwGxKjD1S9NdwAHGjkKBmYj0p4RCbF-IkR4eoj4jiBHGR1YKYhvg1rFH7WTZBHGMVvmm1e5CESjuHE4tDuzao6nAOPVmtYpPZW_1NGj6J4lDUO6Q1BLJTDtf6JqY690DTIVINIXQaUrxQA9WKssK4Mj96dMxzb6Da7xZdDafc10xmgOjjp-em-33JHEbcVk3MiZRlc3RrPdyoaeZVNoJtp6tujhFfahrNnydqTNUT23GTwrIWDJA&btnG=Wyszukiwanie obrazem

 

Widzi - co jest słuszne - w ciemnych barwach. Nawet twarze. :D

Edytowane przez Shuvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Im więcej oglądam tych zacnych dzieł tym spokojniej patrzę na swój "nieporządek" w "zagrodzie", no i zawsze mogę powiedzieć żonie "Antka, ja? ja mam bajzel? Choć, pokażę Ci coś na forum...." :D :D

Tobo, że tak  zapytam - jak sięgnąć nie przeklinając po stary album/gazetę/cokolwiek które pewnie zalega gdzieś pod/za pudłem sprzętu sony? :)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pudłem sony nie zalega żaden stary album ani gazeta :)

W gruncie rzeczy na chwilę obecną muszę ruszyć: szosę, potem czerwonego poskładanego i - ewentualnie - czerwonego w rozkładzie na podłodze :) Muszę uważać też na potencjalne ryzyko zamotania się w okablowanie ciśnieniówki i założyć kask żeby stojący/wiszący w pionie mieszczuch Trek nie zwalił mi się ewentualnie na łeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać na forum po długim zwolnieniu chorobowym. Z nowym Gothickiem, nowy - jeszcze bardziej mroczny projekt. Jego wyjątkową surowość i bijący chłód podkreślają włosy z grzywy lewiatana i ...naklejki w księżniczki! To co widać na szprychach, to nie są kwiatuszki, a krwiożercze rozgwiazdy z samego Rowu Mariańskiego...

 

 

Tadam!

 

 

gallery_117320_16_1003383.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

słabo stary, słabo, widać, że wypadłeś z gry :)
za czysto, zdjęcie zdecydowanie zbyt symetryczne z najważniejsyzm obiektem niestety w środku kadru
I jeszcze te pieńki przywołujące na myśl las...
Wiele przed Tobą jeszcze nauki, ćwiczeń. Poczytaj wątek, podpatrz jak robią to inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje królestwo :)

p4pb10890496.jpg

Staram się systematycznie wypełniać wolną jeszcze przestrzeń, jak widać całkiem z powodzeniem.

Fajna miejscówka. Niekoniecznie coś robić, ale po prostu przyjść, posiedziec w fajnym otoczeniu ;)

 

Edytowane przez pietia79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna miejscówka. Niekoniecznie coś robić, ale po prostu przyjść, posiedziec w fajnym otoczeniu ;)

Otoczyć sięnie da, bo niespecjalnie jest miejsce by wcisnąć choć jedną stopę :)

Dziś jednak posprzątałem, przy okazji wyrzucając sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...