Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

A nie masz za wysoko klamkomanetek ??

 

Możliwe, że tak, ale nic straconego. Niedługo wymiana taśmy na mniej brudzącą (czerwień, czerń lub niebieski) to i manetki ustawi się porządnie. Kierownica ustawiona poziomo do podłoża więc chyba w złym miejscu zamontowano manetki.

Poza tym jak by to ująć, dopiero uczę się szosy, więc wszelkie wskazówki mile widziane. 

PS. Malowanie też mi się podoba.  :teehee:

Edytowane przez yakuza79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, to i ja się pochwalę. Pełna Ultegra 6600. 8200g. Z SPD i torbą pewnie węcej. Sioełko z wczesniejszego Focusa, jest bardzo wygodne dla mnie.

Na zdjęciu w drugiej trasie na nim. 80km. I o dziwo nic nie bolało, tylko kolana, bo 1/3 trasy powrotnej pod mocny przednio/boczny wiatr.

py061j7r8y17_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vittese, aż tak się znam. Ale wezmę to pod uwagę, podczas wymiany. Ważne że sprawuje się dobrze. No i pasuje do całości :)

 

@1415chris, przed kupnem tego, próbowałem 2 innych szos. Orbea i jakaś jeszcze, nie pamiętam. Ten był najwygodniejszy. Od razu jak na niego wsiadłem powiedziałem że to jest to, a jechałem w jeansach. Poprzedni właściciel ma ten sam wzrost co ja. Z tym że siodełko miał 1 cm wyżej. Ja widocznie mam krótsze nogi. Albo to, że on ma SPD SL, ja SPD MTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis odebrałem rowerek ze sklepu dla mojej drugiej połówki ( niespodzianka ) jej mina bezcenna  :-) :-) 

TREK Silque SL 

Link do zdjęć na dole 

 

https://plus.google.com/u/0/photos/112110227059282427183/albums/6122420187162415569?hl=pl

 

Fajny :) Pochwal się lepiej co to za patent znalazłeś do wożenia rowerków 6-ka. Jak kupowałem swoja to umknął mi fakt, ze BMW nie przewidziało montażu bagażnika dachowego ani haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... czyli po angielsku, lub po motokrosowemu...

 

Wiem, że część ludzi się przestawia, ale ja nie chciałem sobie tym zawracać gitary, także u mnie jest continental, not as it should be (wg kolegów z klubu przynajmniej :icon_mrgreen: )

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może i ja się przyłączę.

Od przeszło 20 lat byłem wierny mtb, aż do zeszłego roku, kiedy przez dwa dni miałem okazję pojeździć Meridą Reacto Evo I zakochałem się. ;)

Co prawda mojemu Giant Defy 1 brakuje lata świetlne do Reacto, ale od czegoś trzeba zacząć. ;)

 

DSC_0241.jpg

 

Piękny rower - śmigaj jak najwięcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...