Skocz do zawartości

[rower] Nasze szosówki


deschek

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdz na www.jehlebikes.de i tam w rennrader...... Masz ze trzy ponizej 1000 EUR na ULTEGRZE

 

A za 1199 EUR GIANT TCR COMPOSITE (CARBONIK !!!!!!!!!!) Mieszanka 105 - ULTEGRY i TRUVATIVa....

 

POZDRAWIAM !!!

 

No byłem i najtańszy na ultegrze za 1299 euro. Ale zobacz sobie jeszcze na http://www.roseversand.de/output/controlle...l2=581&sortid=3 ,są tam fajne rowerki, zresztą dowiedziałem się o nich z tematu założonego przez Bartex88 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem i najtańszy na ultegrze za 1299 euro. Ale zobacz sobie jeszcze na http://www.roseversand.de/output/controlle...l2=581&sortid=3 ,są tam fajne rowerki, zresztą dowiedziałem się o nich z tematu założonego przez Bartex88 :)

 

 

Znam ich... Ale cos nie przepadam za rowerami RED BULL.... Nie wiem dlaczego.

 

Kup ULTEGRE 2005 ( noy model) za 450 eur i pokombinuj z reszta sam..... Masz 550 EUR na reszte . Moze wystarczy.Kola ze 200 -250 EUR rama uzywka i pozostale drobiazgi i jest szansa na fajny rower.

A ten GIANT za 1199 tez niezla cena. Co prawda wiekszosc 105 ,ale cudowna rama i widelec....

 

Albo kup WSZYSTKIE fajne komponenty i zapakuj to do bylejakiej ramy. Pozbieraj pozniej na ramke i za rok masz CUDO rower !

 

Popatrz tez na www.stadler-sport.de ( tam masz ULTEGRE za 449 EUR i tanie kola ) .

Albo nowe (2007) VELOCE za 435 EUR (www.cicliambrosini.com i szukaj w nowosciach CAMPY ) . Cudenko !!! Jezdze sam na CAMPIE (record)i powiem szczerze , ze SHIMANO juz dla mnie nie isnieje

 

POZDRAWIAM

 

 

 

Na CICLIAMBROSINI masz jeszcze kola CAMPA VENTO za 175 lub FULCRUM 5 za te sama kase .

 

 

W Stadler kupujesz sztyce,mostek i kiere RITCHEY WCS za 119 + inne drobiazgi i bez ramy ladujesz na ok.

850 EUR. A rame mozna PIEKNA wychaczuc za ok 400-600 EUR. Sam kupilem LAPIERRA przecenionego z 1390 EUR na 650 i jeszcze z tego mi FRANCUZI VAT zdjeli !!!! zaplacilem 548 EUR !!!!

Potrzeba tlko CIERPLIWOSCi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Oto i mój TREK: http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/16644/

 

Kompletna ultegra 10 speed, koła SH 550, kokpit syntace, sztyca ritchey pro (bedzie jakis carbon niedługo), siodło skn. roweru jeszcze nie wazyłem ale myśle że bedzie koło 8.5KG. W najblizszym czasie wymienie opony na micheliny pro 2 race i w najblizszej przyszłości koła na ksyrium ES.

 

 

Opony radze CONTI GP Attack i GP Force. Lekkie i BARDZO DOBRE !!!!!!!!!!!!! Do tego detki CONTI 50 g.

To dziala !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ich... Ale cos nie przepadam za rowerami RED BULL.... Nie wiem dlaczego.

 

Kup ULTEGRE 2005 ( noy model) za 450 eur i pokombinuj z reszta sam..... Masz 550 EUR na reszte . Moze wystarczy.Kola ze 200 -250 EUR rama uzywka i pozostale drobiazgi i jest szansa na fajny rower.

A ten GIANT za 1199 tez niezla cena. Co prawda wiekszosc 105 ,ale cudowna rama i widelec....

 

Albo kup WSZYSTKIE fajne komponenty i zapakuj to do bylejakiej ramy. Pozbieraj pozniej na ramke i za rok masz CUDO rower !

 

Popatrz tez na www.stadler-sport.de ( tam masz ULTEGRE za 449 EUR i tanie kola ) .

Albo nowe (2007) VELOCE za 435 EUR (www.cicliambrosini.com i szukaj w nowosciach CAMPY ) . Cudenko !!! Jezdze sam na CAMPIE (record)i powiem szczerze , ze SHIMANO juz dla mnie nie isnieje

 

POZDRAWIAM

Na CICLIAMBROSINI masz jeszcze kola CAMPA VENTO za 175 lub FULCRUM 5 za te sama kase .

 

 

W Stadler kupujesz sztyce,mostek i kiere RITCHEY WCS za 119 + inne drobiazgi i bez ramy ladujesz na ok.

850 EUR. A rame mozna PIEKNA wychaczuc za ok 400-600 EUR. Sam kupilem LAPIERRA przecenionego z 1390 EUR na 650 i jeszcze z tego mi FRANCUZI VAT zdjeli !!!! zaplacilem 548 EUR !!!!

Potrzeba tlko CIERPLIWOSCi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opony radze CONTI GP Attack i GP Force. Lekkie i BARDZO DOBRE !!!!!!!!!!!!! Do tego detki CONTI 50 g.

To dziala !!!!

 

ale po co. Mój Kellys mi całkowicie wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO CZASU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Masz rację :) Jeszcze jak kupowałem swojego starego Kelly'sa 1.9 cieszyłem się jak dziecko. Do czasu gdy zobaczyłem nowe Shimano 105. Nie mogłem się oprzeć, zebrałem kasę no i mam :D Zresztą chyba każdy z nas już przez to przechodził a jeśli nie to wszystko przed nim :)

Pozdrawiam szosowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja niedawno również stałem się szczęśliwym posiadaczem szosówki:) Do tej pory jeździłem na góralu, ale przyszedł czas na zmiany...

 

http://img177.imageshack.us/my.php?image=p8281936pz4.jpg

 

Orbea Gavia, miał być tańszy Enol, ale skusiłem się na Sh105, tylko korba Tiagry, poza kilkoma drobnymi sprawami jestem zadowolony. Seryjny mostek mi nie pasował, dali 14cm(!)...

 

pozdr

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja szosówka treningówka to Accent Via Montana, z tyłu biegi przerzuca 105, z przody Sora(po co z przodu lepsza, jeżeli to nie jest rower do ścigania?). Jego klamkomanetki to Tiagra, kaseta również Tiagra się nazywa. Koła to stare wytyrane obręcze Vuelty, które obracają się na piastach Miche Team, jego łańcuch to jakiś z serii sram PC-95x, rower posiada carbonowy widelec i mostek, jednak marka widelca nie jest mi bliżej znana. Napędzam go dzięki korbom sh 105 i suportowi Tiagry. Pedały to jakieś Looki.

Jeżeli ktoś chce go zobaczyć, niech pisze, a dodam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi był, musiał być :( Kupiłem go we Włoszech na wakacje ponieważ chciałem sobie pojeździć, a kosztował w przeliczeniu na nasze jakieś 10 tys. zł. Co do wagi to niewiem ale jest lekki. Ale na wakacje 2007 planuję zakup jakiegoś Scotta, wydają mi się ładniejsze a szczególnie ta topowa wersja, zapomniałem jak się nazywa. Aha jeszcze odnośnie Gianta. Gotowego kupiłem, najwidoczniej w Polsce jest niedostępny, zresztą nieznam się zabardzo na rowerach, ale pewnie dotrzecie na jakich rynkach jest oferowany. A może ta edycja jest limitowana i bardzo mało sztuk rozprowadzono ? Sam niewiem ;D Sorry za skromność :P

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś miałem zaszczyt dołączyć do tego grona :) Mam szosówkę Bh L 32 .Świetny rower. Choć parę rzeczy muszę wymienić mostek sztyca i siodło .Mostek wygląda jakby go przed chwilą kowal wystrugał poza tym reszta oki. Chodź zastanawiam się czy te koła dadzą rade .Jakoś nie jestem do nich przekonany a oto mój rower jeszcze nie jest wszystko zrobione tak jak powinni ,to pierwsza fotka :P

 

img0243sv9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szosówkę Bh L 32 .... Chodź zastanawiam się czy te koła dadzą rade .Jakoś nie jestem do nich przekonany

Gratulacje, będziemy pomykać takimi samymi rowerumi. Ja mam tylko inne barwy. O koła się nie martw. Ja swoje ważę (95kg po kupnie rowerku, teraz schodzę poniżej dziewięćdziesiątki) i po przejechaniu 2kkm nic się nie dzieje. Wytrzymać wytrzymają na pewno, tylko podobno do najlżejszych te kółka nie należą. Nie ważyłem ich, więc nie wiem jak się mają w stosunku do innych kół. Jak się tak dokładnie przyjrzeć to wyglądają na solidne. Odnośnie siodełka to, to lepiej sam sprawdź, bo dla mnie było ono wygodne, tylko te wyszywanki darły mi gacie :) Będziesz zadowolony, bo to naprawdę fajna maszyna. :001:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...