Skocz do zawartości

[Triki] co już opanowaliście ?


wormage

Rekomendowane odpowiedzi

Yo ja umiem buny hopa moze ok 1m potrafie sie wybic:) i manuala na tylnim kole i jade z rozpedem nawet czasami 200 m :surprised: no i wyskakuje pod laweczki,schody,obroty 360,whellie z jedna reka,manuala bez nog,nie rozumiem tych co sie chwala ze przejada 30 m na tylnim kole z pedalowaniem ej boze!!!

 

heh, to pierwsze juz opanowalem :( tylko tylko jak mam podskoczyc wyzej..?

Yo wedlug mnie pierwsze podbij przodnie kolko a pozniej tylnie podbij w miare wysko przod a jak juz bedzie w miare wysko to tyl ja tsk wyskakuje ok 1m w gore ale to trzeba pocwiczyc Nara moze to skumasz ogladaj kanal extreme sports tam tez doradzaja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafie wheelie dośc dobrze mysle ze 200 m. Manual Trik dosc prosty jade az sie zatrzymam chodz nie zawsze :) Banny Hop na 50 cm Abakuka -chodz jeszcze cwicze. Side hop z pedal kickiem. co jeszcze aa Kanguro z 30 podskoków potrafie do tyłu w miejscu kilka razy do przodu co jest strasznie trudne bo kolo strasznie spada na ziemie (przednie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobilem swoj rekord... Pojechalem za dwoma motocyklami na pewna dluga, bardzo fajniutka prosta... Chcialem zrobic stoppi przy 60km/h, zrobilem przy 90km/h... Jak ?? Podczepilismy pod jeden z motocykli lancuch, jedna reka trzymalem kierownice, a druga lancuch i tak rozpedzilem sie trzymajac lancuch do 90km/h, potem zacisnalem przedni hamulec i lecialem troche na przednim kole !! Na drugim motocyklu jechala osoba z kamera, dlatego wszystko jest uwiecznione na tasmie... Niebawem zapodam filmik !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umim :):

-bunny hop na jakieś 30 cm na płaskim, z miejsca to może 15

-wheelie dosyc długie na 20-25 m ;p

-manual ni w ząb max 5 m :)

-one hander na niektórych chopach

-no footer i no footeer z takim jakby szpagatem ;p

-abubaka

-pivot na przedni90' i tylnim 90'

-niepełny table top :)

Są tam jeszcze jakies ale to raczej niemające nazwy wymyślone przez siebie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, ja umiem manuala max 5-10m :) (ale kicha, nie?) Błagam powiedzcie jak sie go robi plz!!

Wheele jakies 50m jak dobrze pójdzie

Zeskakiwac z 1-1.5metrowych murków bokiem i prosto na 1 kolo (ale trudne... ;) )

Ucze sie skakac na tylnym kole

Umiem endo kawałek.

Moje gg: 8969291 prosze piszcie do mnie PLZ! Uczcie mnie trików! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunnyhop na 50 centymetrów i rośnie:) Z miejsca 40 i też powoli rośnie. Pewnie nauczyłbym się czegoś ciekawszego ale nie bardzo mam z kim jeździć:) Pozdrawiam

 

Streetowiec bo jakbyś nie zauważył każdy prezentuje tutaj różny poziom a temat nie tyczy się Ciebie. A mistrz jakiś tam przejeżdża 10 kilometrów na jednym kola a najlepsi w trialu podskakują na prawie 1,5 metra więc nie rozumiem po co chwalisz się że podskakujesz na metr skoro oni są lepsi? Nie chodzi o chwalenie się tylko o to że ludzie piszą co umieją, jakie robią postępy i o to chodzi w tym temacie. Jak dorośniesz zrozumiesz:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja prawie nic nie umiem. To ze względu na mój rower. Hexagon V4 duża rama. na razie na tym rowerku umiem: wheelie (rekord ok.45m) :D jazda bez trzymanki, stawać na przednim kole, kikla razy zeskoczyłem z murku ok.55 cm. A tak to chyba nic. No jeszcze jeździć umiem i na hopkach troszke latam. Troszke bo szkoda mi rowerku. Mysle, że za rok będe wymiatać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...