Skocz do zawartości

[Triki] co już opanowaliście ?


wormage

Rekomendowane odpowiedzi

to ja pierwszy. jestem dumny z dwóch trików, które w życiu zrobiłem:

 

-umiem zrobić 10 metrowe wheelie

 

-kiedyś zrobiłem supermena z nieudanym lądowaniem na super sprzęcie do DH i hardcorowego FR a był to sprzęt: WIGRY :)

 

Nie ma to jak moje triki w takim tępie za miesiąc zrobię backflipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie umiem żadnych trików. :) Bo bunny hop na 10 cm to żaden wyczyn. :) Wheelie i manual mi w ogóle nie wychodzą, wolę się skupić na ćwiczeniu równowagi i pokonywaniu zakrętów. Lubię zrobić ładnego slide'a nie używając hamulców. :twisted:

 

Ale bunny by się przydał, chyba jedyny trik przydatny w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak jeśli można wiedzieć :)

 

Trzeba się mocno rozpędzić i wejść odpowiednio (czyli ostro) w zakręt. Na asfalcie nie wyjdzie :) ale na ubitej suchej drodze ziemnej, albo szutrze jak najbardziej. :D Trzeba tylko dociążyć tył, bo jak nam sam przód ucieknie to będzie kiepsko. :P Reszta to kwestia prędkości.

 

Tylne koło dużo łatwiej wpada w poślizg kiedy jedzie się na niskim ciśnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilko metrowy Wheelie na stojąco, manual ze 2 m :) , Bunny na ... hmmm z 30 cm... dawno nie jezdzilem i nie pamietam dokładnie... endo dosyć sporawe i ze 2 m na przednim kole przejadę w stujkę na tylnim kilkosekundową w wheelego :D, Z bunnego 90 stopni kierownicą okręcę i odkręcę :)... no i jakieś skoki w boki i downstairs manual :P

 

Wheele to to samo co manual, tylko, że dodatkowo przy wheele się pedałuje - sposób w jaki się siedzi/stoi nie ma znacznia, chodzi tylko o to czy się pedałuje, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak triki to triki

bunny na 73 cm (taki jest max na dwa koła) pedal up'a na 60 cm barspina 360 ale na streetowce kolegi pedal kicki w ilosciach dowolnych, drop off, drop, wheelie na starym bajku to tak zatrzymywalem sie kolo 1,5 km rózne kombinacje bany to manual (krotki bo krotki ale daje rade) ucze sie front pogo (skakanie na pzrodzie) abubaka, i inne rozne smieszne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to moze Ja Ja :D

 

Bunny=55cm MAX ( przeskakiwanie cegiel z ladowaniem na tyl:P)

=47cm wskakiwanie na murek takze na tyl:)

Wheelie... nie umiem:P

Manual... moze 5 metrow:P

Front pivot = dochodze do 180 jak ise staram

Back pivot = tlyko z dokrecenie od pivota na przodzie: dojde do 1/3 obrotu(pelny obrot = 360*)

SIde hop = bez kopniecia czyli bunny w bok

ds manual = jakies 8 schodkow

drop = cos ponad metr... nie plaskie:D

stairs gap = 1.5m

Kick = wyjdzie 1 na 1000000 ( ale dam rade ... taka mam nadzieje:D)

stójka:D

kangaroo = po 15 mi sie zazwyczja odechciewa:P

Wylapuje o co "lotto" w no footerze

 

i to chyba wszystko... nie liczac jakichs wyglupow ktore nie maja nazwy i nie sa trickami :D

 

Pozdr.

PoleK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie chyba nazywa front spin

Front pivot :rolleyes:

 

Nie mogłem edytować, a chciałem wspmnieć, że jezdze od ok miesiąca niecałego (ale tego jezdzenia nie za wiele i tak jest - skool, okropna pogoda, kontuzja nogi, złamany hak itp. ), a wczesniej na starym umialem podskoczyc 2 kolami (tak np. w bok na kraweznik) i to chyba wsio...no i z łilii ze 2 - 1 1/2 przekrecenia korbą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...