Skocz do zawartości

[opony] Wybór semislick - a


damian6905

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dylemat jake opony zakupić na ten sezon. Mają mieć małe opory toczenia, osłonę oraz możliwość wjechania czasem do lasu, nieraz piasek, chociaż raczej rzadko. Zastanawiam się nad:

 

Kenda Khan - dobra cena

 

Schwalbe Silentio - droższa, ale może warto dopłacić?

 

Do tej pory śmigałem na kojakach 1.30 i tak jak są na asfalcie wypas, to na ścieżki nie utwardzone kompletnie się nie nadają. Chciałbym chociaż trochę wykorzystać rebę race którą ma na przodzie :)

 

Może polecicie coś innego? Wiem, ktoś napisze, że było milion takich tematów, ale kto pyta nie błądzi a opinie są różne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z powodzeniem Schwalbe Marathon z wkładką i zdarzało mi się po szkłach na asfalcie z rozpędu przejechać i tylko się rozprysnęły na boki, więc mogę polecić markę, bo naprawdę pancerne.

 

Kendy opony jednak są jak najbardziej ok, jeździłem na Khan'ach, ale bez wkładki i muszę powiedzieć, że na asfalcie są naprawdę szybkie i pewnie bym je kupił, gdyby mi się Schwalbe używki za te same pieniądze nie trafiły.

Wniosek taki, że bym nie dopłacał osobiście :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko polecał bym coś z wkładką. Odkąd mam w tylnym kole taką oponę gumy nie złapałem nigdy. Na Marathonach myślę że spokojnie można sobie na leśnych ścieżkach poradzić, ja w takich warunkach jeździłem nawet z sakwami.

Konkretu nie polecę bo osobiście mam produkt "marathonopodobny" ale nie wiem czy coś takiego jest na polskim rynku osiągalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może polecicie coś innego? Wiem, ktoś napisze, że było milion takich tematów, ale kto pyta nie błądzi a opinie są różne.

 

mam ten sam dylemat i dzisiaj znalazłem przecenę tych oponek i już zamówiłem jak wypróbuje to dam znac jak się sprawują u nas kosztują prawie dwa razy tyle

 

http://www.bike-discount.de/shop/a77498/marathon-dureme-raceguard-reflex-reifen-28-x-200.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...