Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Siateczką bym się nie przejmował - od dawna zakładam pod kask bandanę Rogelli i sprawdza się świetnie ;)

Jeśli chodzi o walkę klientów w sklepie to nigdy nie spotkałem żadnego handlarza a ludzie którzy się tłoczą przy koszykach zainteresowani są głównie odzieżą, butami czy kaskami. Resztę da się kupić w godzinach późniejszych czy popołudniowych, z małymi wyjątkami. Dla tego widoku walki o towar warto odwiedzić Lidla nawet po bułki jeśli tylko ma się czas, ostatnio jeden gość wjechał rowerem do sklepu, oparł go o półki z towarem i rzucił w wir zakupów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukajmy w kasku za 70zł jakości/ergonomii rodem z wyższej półki cenowej(choć wiadomo, że cena w parze z jakośćią nie zawsze idzie).

Swoją drogą nie wiedziałem, że ludzie aż tak się zabijają, żeby zdobyć ciuch niskiej jakości (przytaczam opisane na forum spostrzeżenia innych czytelników).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wczoraj w Real widziałem kaski za 39 albo 49zł ;) Tylko nie wiem dlaczego się nazywały "kask dla seniora" :D Może ZUS zadbał o "jakość i bezpieczeństwo" tych kasków bo były mizerne.

Za tym lidl'owskim kaskiem przemawia do mnie:

1.cena (na aukcjach internetowych są w tch samych cenach, ale nie mam jak przymierzyć),

2.to, że jest prawdopodobnie (w sumie to chyba na 100%) robiony przez firmę, która się zajmuję takim sprzętem 

Resztę stwierdzę organoleptycznie w sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów SPD to coraz bardziej prawdopodobne jest że nie będzie ich w ofercie. Dzisiaj podskoczyłem po drodze do lidla w Sanoku i tam w gazetce nie ma butów  :down:

W Gdańsku w Lidlu w gazetce są buty, więc albo:

1. dostałeś tą uboższą gazetkę

2. buty będą tylko w wybranych sklepach (tylko w dużych miastach?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to będzie szał, tylko na forum kilkanastu chętnych na zakup czegokolwiek, to jak łatwo mozna sobie wybrazić co to będzie 29maja :D

Chyba wezmę hełm z pracy, żebym się kontuzji nie nabawił w drodze do półki z kaskami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to będzie szał, tylko na forum kilkanastu chętnych na zakup czegokolwiek, to jak łatwo mozna sobie wybrazić co to będzie 29maja :D

Chyba wezmę hełm z pracy, żebym się kontuzji nie nabawił w drodze do półki z kaskami :D

 

Ja biorę buty spd i będę kopał po piszczelach. :)

 

Wysłane za pomocą Tapatalk i SwiftKey.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą pompką nabijesz max do 4.5 bar nie więcej (o 7 zapomnij to już science fiction), ja pompuje koła dziecięcych rowerków lub piłki - do tego się nadaje. Jak do większych kółek to szkoda kaski na tę pompkę, wtedy lepiej dołożyć do pompek beto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od Lidla dotyczące butów SPD

 

 

 

na naszej stronie internetowej można znaleźć ofertę, która dotyczy całej Polski. Jeśli chodzi o buty SPD, to faktycznie pojawią się w wybranych lokalizacjach i tak, jak zauważyłeś, w tych sklepach w gazetkach jest dodatkowa informacja. Jeżeli buty SPD będą cieszyć się popularnością, to być może wprowadzimy je w przyszłości do oferty rowerowej w całej Polsce.

 

To powinno uciąć wszelkie domysły i spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to tę dobrą stronę, że buty MTB, jako nowy produkt w ofercie rowerowej, zostaną przetestowane przez obecnych nabywców, dzięki czemu przyszli amatorzy butów będą mogli podjąć przemyślaną decyzję o zakupie (warte swojej ceny) bądź zrezygnować (lipa) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...