Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

@Exodiss - dwa posty nad swoją wypowiedzią masz informacje 

 

Ja mam ich poprzedni model...

 

Poza tym ze czasem twierdzi że jechałem  z max 99/h to reszta wskazań jest ok (w porównaniu z 20letnią sigmą i gps nie ma większych odchyłów) wiec do zorientowania się ile jedziesz i jak długo jest w miarę ok.  (o dziwo średnia też)

Jak chcesz sobie coś zapisywać z tego to kup najtańsza sigmę i masz 20lat spokoju i dokładnych wskazań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor postu ma licznik Sigmy od wielu lat i mu działa bez jakiejkolwiek awarii i nie wyświetla prędkości z kosmosu w porównaniu do modelu biedronki która jest niemal nowa i wskazuje nieprawdziwe dane. 

Nie myśl czasem że kupisz Sigme i będzie śmigała przez 20 lat, lecz nie wykluczam że tak nie będzie. Daj Boże by działała Ci jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość prosta.

 

Jak się chce mieć porządny produkt trzeba dać trochę więcej i kupić coś firmy o której wszyscy wiedzą ze od lat jednak dba o jakość.

Moja pierwsza i jedyna sigma po prostu działa mimo że plastik popękał gdzieniegdzie.

Licznik z biedronki też ale służy do sprawdzania ile teraz jadę i czasem ile przejechałem.

Prędkość max jak pisałem 99 to norma.... szybki jestem :)

Jak tylko nie będę czuł nadmiar gotówki  to zmienię liczydło na jakiś licznik na ten moment  nie czułem takiej potrzeby bo mam gps a licznik chciałem żeby mieć blade pojęcie o prędkości w danej chwili co ułatwia dostosowanie się do np dziecka jadącego z wami.

 

Sigma po wymianie baterii wymagała wprowadzenia danych

biedronkowy nie mam  pojęcia jeszcze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie.

Kupiłem ten licznik z biedronki i o dziwo po odpowiednim ustawieniu pokazuje realne prędkości oraz dystans. Porównywane z Endomondo i zwykłym GPS-em. Wyniki na liczniku oraz w tamtych urządzeniach identyczne. Nie pokazuje mi prędkości typu 99km/h. Jak za 15zł jest OK. Jeśli nie pokazuje wam wszystkich fukncji to zamiast brać się za montaż licznika, warto nauczyć się czytać instrukcje ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować ten licznik za całe 15.99 w Biedrze?

Do szosówki oczywiście.

 

Zależy mi tylko na prędkości, max prędkości i przebytej trasie.

 

 

Na dłuższy użytek, ale nie chce przepłacać, czy lepiej na tanie Sigmy polować?

 

nie nie opłaca się, miałem nie byłem z niego zadowolony po 1 słabo czytelny w słońcu, po 2 podświetlenie słabe po 3 co najważniejsze bardzo mała czułość powyżej 1 mm odległość magnesu od czujnika i już nie łapał, po 3 po 2 czy 3 przejadach się wziął i popsuł i w ogóle przestał cokolwiek liczyć. Oddałem do sklepu oddali od razu kasę i kupiłem żonie (bo dla niej to był) 16.12 taki jak ja mam i to jest licznik. Nie kupuj, nie polecam, kup sigmę nawet tą najtańszą.

 

P.S. nie doczytałem że chodzi o licznik z biedrony, ja miałem z lidla i nawet droższy bo 25zł kosztował. Ogólnie z lidla jak się dobrze wybierze to i dobrą rzecz można kupić ale ten licznik to był dobry jedynie w reklamie. Ten z biedry założe sie jeszcze gorszy będzie...a jak już kupiłeś top idź oddaj póki możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, widziałem jakieś Sigmy za 30-50 zł, rozejrze się i chyba warto kupić bo biedny podobno dwa razy traci ;)

 

Najbardziej zależy mi na długim czasie na baterii no i dobrego działania.

Sigmy za 30 zł? Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie zbyt rowerowe ale przydające się - w Biedronie są po 4,99 woreczki zamykane na suwak http://www.biedronka.pl/pl/product,id,2143,name,woreczki-sniadaniowe-i-z-zamkiem dobre na np. brudne rzeczy na wycieczce/wyprawie lub do organizacji rzeczy w sakwach te 3L są całkiem spore

 

Chciałem sobie kupić te woreczki, ale u mnie w biedrze nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampke można zaanonsować?

kupiłem wczoraj czołówkę  w Kauflandzie za 9,99 - wydaje się być ok :) aczkolwiek jeszcze nie testowałem w praktyce..

z drugiej strony wygląda mniej solidnie od zeszłorocznej biedronkowej, ale może da radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...