Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis jezdzilem w okularach z pełnymi oprawkami i szkłami tymi zwyklymi ciemnymi.

W porównaniu do okularów z przed 2 lat-dobrze leza,nie zmieniaja swojej pozycji,nie parują,pot sie nie dostaje,przynajmiej za łatwo.

Szkiełka są bardzo przezroczyste,co daje wrażenie ze jest to przyciemnienie a nie kolorowy plastik.

boczne szparki pozwalają na odchodzenie ciepla i wilgosci od oczu/powiek.

Dopóki nie dotknąłem palcem szkielka bylo super,potem widzialem odcisk lekko.

Wróciłem do domu i co zaułważyłem to albo nie było ściereczki do okularów,albo ją zgubiłem.Ale polecam okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno bezprzewodowy licznik z Lidla robi konkretną siekę z sygnału pulsometru. W końcu oba z Crivita to i się dogadują

Nie podobno ale na pewno, przed chwilą zakończyłem testy statyczne. Na każdym z pięciu kanałów pulsometru licznik podawał prędkość 4 - 7km/h. Na kokpicie mam dwie latarki z przetwornicami, bliziutko smartfon z powerbankiem i nie wzruszało to licznika, był jak skała.

Nie ma to jak niemiecka solidność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słówko jeszcze o kombinacji licznik bezprzewodowy - pulsometr Crivit. Podczas jazdy od czasu do czasu pokazuje błędną prędkość - zawyża o ok.5km/h po czym wraca do wskazania prawidłowej wartości. 

Szkoda, mogło być po taniości i dobrze a wyszło po taniości i bezużytecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe przejmujcie się :) Sigmy za ponad 200zyla też tak mają  :)

Hasło "profesjonalna koszulka rowerowa" ubawiło mnie setnie :) A co ona ma wspólnego z profesjonalizmem?

Fajna sprawa to te lidlowskie wkładki do butów rowerowych. Szkoda jednak ze nie ma różnych opcji w zalezności od tego kto ma jak wysklepioną stopę ale może może w przyszłości ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"profesjonalna koszulka rowerowa" - a to, że ma dobry krój, materiał jak o wiele droższe produkcje. To ma wspólnego. Nie wiem co dla ciebie znaczy profesjonalna - taka jaką dają kluby czy Kross Race Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupił ktoś ten pulsometr? bo mam pytanie kupiłem, mówie wypróbuje dziś zakładam różnie ta opaske na klatke tak na rysunku lekko pod dobrze dolega zwilzam lekko woda styki i na zegarku cały czas nie mruga to serduszko jak potrę skure na klatce reka pomasuje mocno to na chwile mruga i pokazuje puls 75 ale po paru s znów nie mruga i mogę chodzić robić cos i nie pokazuje czy robie coś żle czy trafiłem na uszkodzony? jakieś porady od osób co kozystają z niego prosze. Bo z tego co widze to powinno cały czas mrugać to serduszko i pokazywac aktualny puls a u mnie lipa z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na wycieczce z koleżanką połozyłem okulary na parapecie sklepu,wszedlem,wychodze,napilismy sie jedziemy 3km gadamy o ofercie lidla,a nagle WTF gdzie moje okulry z lidla,zawróciłem sie i po paru sekundach 45 km/h i tak leciałem te 3km,w ostatniej chwili je dorwałem,bo babka jakaś już chciala je zabrac :D

Ale ciemne szkła miały lepszą widoczność nawet w lesie niż jaśniejsze pomorańczowe z modelu 2012 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupił ktoś ten pulsometr? bo mam pytanie kupiłem, mówie wypróbuje dziś zakładam różnie ta opaske na klatke tak na rysunku lekko pod dobrze dolega zwilzam lekko woda styki i na zegarku cały czas nie mruga to serduszko jak potrę skure na klatce reka pomasuje mocno to na chwile mruga i pokazuje puls 75 ale po paru s znów nie mruga i mogę chodzić robić cos i nie pokazuje czy robie coś żle czy trafiłem na uszkodzony? jakieś porady od osób co kozystają z niego prosze. Bo z tego co widze to powinno cały czas mrugać to serduszko i pokazywac aktualny puls a u mnie lipa z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam

 

Specjalnych rad nie ma. Woda, zakłada się i ma działać. Możesz jeszcze wyciągnąć baterię z czujnika, poczekaj z minutę i załóż z powrotem. Rób to w bliskiej odległości od zegarka. Może się nie zakodowały na odpowiednim kanale i stąd brak kontaktu.

 

Ps. Nie pocieraj skury tylko skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy pulsometr pokazuje stabilnie puls, gdy zegarek jest przy opasce. Może bateria w opasce "zleżała" i nadajnik ma małą czułość/mały zasięg? I jeszcze jedno: zamiast wody użyj śliny, bo to lepszy elektrolit :-)

 

Baterie kupiłem teraz, zmieniłem różnie ślinie ustawiam dociskam, połączy na 2-3 s co mruga serduszko, że działa i za chwile znów nic dobra poddaje się do kosza z tym, kupie se jakiś firmowy mogłem tak odrazu ale ten pochlebne recencje miał na pierwszy by starczył no ale nie działa i nic nie poradze już więcej ino się denerwuje przez to dziadostwo:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie kupiłem teraz, zmieniłem różnie ślinie ustawiam dociskam, połączy na 2-3 s co mruga serduszko, że działa i za chwile znów nic dobra poddaje się do kosza z tym, kupie se jakiś firmowy mogłem tak odrazu ale ten pochlebne recencje miał na pierwszy by starczył no ale nie działa i nic nie poradze już więcej ino się denerwuje przez to dziadostwo:)

 

Jak masz paragon to go reklamuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charvel skoro widzisz że ma problemy z dedykowanym zegarkiem to łatwo się domyśleć że nie ma bluetooth. Bluetooth mają tylko dedykowane opaski, większość kodowanych to ant+, sigma ma jeszcze swój system, albo po prostu zwykła jaka komunikacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz paragon to go reklamuj.

Nie ma tutaj za bardzo czego reklamować. Także zakupiłem ów pulsometr - o ile można ten twór tak nazwać. Niby kodowany przesył danych, deklarowany zasięg do 70 cm, a w rzeczywistości ledwo co łapie sygnał i to w maksymalnej odległości 10 cm od pasa. Kompletnie nietrafiony zakup (szczęście w nieszczęściu, że niezbyt kosztowny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma? Niezgodność towaru z umową uniemożliwiająca prawidłowe użytkowanie pulsometru zgodnie ze specyfikacją.

Jak kiedyś stację pogodową w Lidlu kupiłem, która przy zamkniętym oknie była w stanie skomunikować się z zewnętrznym nadajnikiem tylko do 10 cm dystansu to jeszcze tego samego dnia odnosiłem. Zwrot pieniędzy od reki. Z pulsometrem będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tutaj za bardzo czego reklamować. Także zakupiłem ów pulsometr - o ile można ten twór tak nazwać. Niby kodowany przesył danych, deklarowany zasięg do 70 cm, a w rzeczywistości ledwo co łapie sygnał i to w maksymalnej odległości 10 cm od pasa. Kompletnie nietrafiony zakup (szczęście w nieszczęściu, że niezbyt kosztowny).

Tak jak kolega pisał, reklamuj i się nie szczyp. Towar niezgodny z opisem.

 

Może ktoś kupił okulary w Lidlu (takie jak na zdjęciu) i chce je odsprzedać? :Dhttp://fanlidla.pl/gazetka/2014.06.28.rower/17205,Okulary,sportowe,wymienne,szkla

To są z ostatniej promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...