Skocz do zawartości

[Naklejka] Motion Control czy można gdzieś kupić?


Grzeslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj uzytkownikow allegro ktorzy sprzedaja naklejki czy wykonaja taka - jestem prawie pewien ze tak.

Kazdy zaklad poligraficzny powinien rowniez cos takiego zrobic.

Dobry pomysł, nie pomyślałem o tym.

 

Dostałem odp. tylko jakie ta naklejka ma wymiary :sweat:

Chce się komuś zmierzyć jaki orginał ma wymiar?

 

Edytowane przez Grzeslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie, to by znaczyło, że w przerzutce też jest tłumik. Nie wiem, czy przypadkiem na samym początku wprowadzenia blackbox nie oznaczało to po prostu karbonu, czyli np karbonowej korony w sidzie, a potem magicznie nie przemieniło się w nazwę tłumika? Czy zawsze to był tłumik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black box to określenia - ogólnie - różnych technologii stosowanych przez tą firmę w wysokich modelach produktów. Dlatego napis taki jest na amortyzatorach i przerzutkach.

To samą funkcję spełnia w Manitou oznaczenie MRD (Manitou Racing Developement) czy Foxowe Evolution, Factory itd.

 

 

No ma karbonowy lecz zestaw za 119zl...

A ja potrzebuje tylko 1 małej naklejki :icon_confused:

Zestaw takich naklejek wykonanych w zakładzie poligraficznym na folii przylepnej będzie kosztował z 10 zeta.

Drukowałem w poligrafii zdjęcia na folli samoprzylepnej i za zdjęcie o wymiarach 100x75 zapłaciłem 60 zł.

Można używając skrótów kopiuj-wklej zrzucić sobie na kompa z netu parę znaków i symboli RS na jedną stronę formatu A4 i w najbardziej prostackim programie do obróbki grafiki dopasować je rozmiarowo, lub korzystając z bardziej zaawansowanego programu "obrobić" je. Koszt 0 zł.

 

Jeśli ktoś nie potrafi sam tego zrobić to niech zapuka do drzwi pierwszego z brzegu sąsiada który ma dzieciaka w podstawówce i pogada z nim że ma zlecenie do zrobienia a dzieciak zrobi to z wielką chęcią żeby się wykazać. Koszt od 0 zł do 5 zł - np za dobrego batona albo paczkę chipsów.

W akcie desperacji można udać się do poligrafii i poprosić o obróbkę znaków RS'a które przyniesie się do nich w pliku jak napisałem powyżej lub przy braku całkowitych umiejętności i chęci można zlecić im ściągnięcie tego samego plus obróbkę i wydruk. Format A4 będzie kosztował maksymalnie zabójcze kilkanaście zł.

 

Inne opcje to zapłacenie za przygotowanie takich wzorów zakładom kserokopiarskim (trochę lepsze mają komputery i sprzęt do obróbki) lub fotograficznym (przecież dziś wykonuje się na już zdjęcia do paszportów czy dowodów osobistych). 

 

Kolejna możliwość to zapytanie do użytkowników allegro którzy wykonują folie samoprzylepne na telefony - można przesłać cokolwiek się chce - ja np potrzebowałem owijkę na Nokię Lumię. Przód i tył w formacie powiedzmy 6x15 cm to 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jest duże prawdopodobieństwo że w przyszłym tygodniu będę w posiadaniu oryginalnej naklejki Motion Control i jeszcze kilku innych drobnych które przychodzą na amor. W razie czego odezwę się na PW.

Edytowane przez Maniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...