Skocz do zawartości

[rower] Trek Superfly


Emi00

Rekomendowane odpowiedzi

6 -2014 jest podobna nie chciałem go jak cholera a jak przyszedł na żywo to bajka tyle że uszkodzili mi ramę i przyszła w innym kolorze a ja chcę jak miałem więc sklep zachował się super abym miał pomarańcz :)

poza tym dziś widziałem szosę Emonda czerwoną na zdjęciach jakaś mdła a na żywo rakieta także kolory nie oddają rzeczywistości jeśli chodzi o treka na żywo zdecydowanie na +

 

W Łodzi na Łagiewnickiej maja treki i stoi taka żarówka - od razu się rzuca w oczy i jest... FANTASTYCZNA!!! żaden kolor nie jest tak bandycki jak ten! katalog nie odzwierciedla tego koloru.

 

pozdrawiam

 

ps https://www.youtube.com/watch?v=sHiQJJnNco0 tutaj jest i w niczym nie odzwierciedla  live

Edytowane przez artursan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mierzyłem 19.5 i za mały.

To były takie testy bez rozgrzewki, w jeansach po miesiącu przerwy w jeździe. Bez licznika.

Z siodlem ustawionym na oko..

Wątpię aby Trek za 10kzl, który reklamuje Superfly'e jako naszybsze rowery XC był bardziej mułowaty od Cuba za 4kzl.

Jeśli coś byloby nie tak to zapewne można byłoby o tym przeczytać a raczej użutkownicy zadowoleni.

Edytowane przez grzegorz1988wroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanie do użytkowników:

Jakie opony da się wcisnąć do Superfly? Aktualnie jeżdżę na stockowych Bontragerach XR-1 (2.2 z przodu i 2.0 z tyłu) i to w zupełności wystarcza na jeżdżenie w "cywilnych" warunkach, jednakże myślałem się nad jakimiś bardziej rasowymi oponkami na wakacje w górach i inne tego typu wypady. Po aslfalcie praktycznie nie jeżdżę więc nie zależy mi na super niskich oporach toczenia. Zastanawiałem się nad czymś szerszym (2.3-2.4) ale nie wiem jak to zniosą stockowe koła Bontrager Mustang i czy takie opony zmieszczą się w ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem Trek'a Superfly 7. Potwierdzam to co ktoś pisał, że efektywna rura jest krótsza niż w tabelce.

Dla 19,5'' jest ~620cm zamiast 639cm. Dla mojego wzrostu 184cm jest ok.

Fajniejsza rama niż w Canyon, bo ciut dłuższa, a niższa. Gorzej z osprzętem/wagą (wobec każdej konkurencji) no i nie ma pompki amora w zestawie.

Większej ramy bałbym się - również o przekrok. Nawet nie przymierzałem 21,5'' bo dotychczas jeździłem na rowerze z rurą 606.

Ale może do wszystkiego się przyzwyczajam, bo jeżdżę jeszcze na szosie (rura 578).

 

Rozważałem jeszcze zakup Canyona slx 7.9 (ale mniej podobała mi się rama i urwałem mniejszą cenę na Treka) i Ghost'a Tacana Pro 8 (tutaj M'ka za mała, a L'ka to już za wysoka rama dla mnie)

 

Za wcześnie coś pisać o jeździe. Kolor pomarańczowy specyficzny - jakby to był prototyp a nie finalny rower. Ale nie trzeba będzie odblasków kupować...;-)

Edytowane przez ravcopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny:

1000zl do 6700 to 15%, jeszcze przeglad gwar. darmowy. Nie wiem gdzie daja lepsze-chetnie poznam ten sklep. Bylem w jeszcze jednym sklepie i oferowano tylko kilka procent i to w akcesoriach, jak powiedzialem o15% to powiedzieli, ze musieliby zwinac biznes. Moze kupiles bez marzy, po znajomosci? Tak mw moglem ghosta kupic.

Ile mógłbym urwac niby jeszcze? Szkoda jezdzenia po sklepach i ssania/sepienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz jest raczej normalny a właśnie stwierdzenie "nagonić klientów" jest bez sensu. Nie o to tutaj idzie ale jak widzę nie każdy kapuje na czym to polega. Niektórzy wręcz proszą o dyskrecję jak byśmy się zdecydowali. Może zarówno klient a bardziej sprzedawca/właściciel mieli dobry dzień i tak się ugadali. Nic wam do tego bo takie sprawy załatwia się face to face. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszny komentarz. Slysze o tych sklepach jak o sw. Graalu. 20% na 2014 jeszcze bym uwiezyl, wiecej na jeszcze starsze rowery, vide author master 2012 na carbonie 5,5 vs 8,5tys. Czy Trek godzilby sie na takie ceny/rabaty?. Wbrew pozorom niektorzy dystrybutorzy hurtowi maja na to wplyw.(wiem to po Kellysie np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...