Skocz do zawartości

[Prezenty] Tym razem nie rowerowe....mało czasu zostało : /


jastu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam,

czy tylko ja mam problem z prezentami (żona/siostra itp) :/ Z facetem sprawa jest prosta, wystarczy jakaś fajna koszulka albo jakaś zabawka, ale co z kobietami? Odrzuciłem ubrania i kosmetyki, kupiłem zegarek i spinkę do włosów....

Trochę mało, help!

Napisano

Jakaś fajna skrzyneczka na biżuterię, tablet :P , nowa poduszka do spania, piżamka. Wszystko zależy od potrzeb, musisz zrobić rekonesans :)

Napisano

Co roku nowa żona? :P

 

W tym roku zamiast bawić się w niespodzianki, zastanawiać się, czy prezent się uda, itp. prosto z mostu zapytałem, kto co chce. System działa, połowy grudnia jeszcze nie ma, a poza jednym, który jeszcze jest w drodze, wszystkie prezenty gotowe.

Napisano

Moim zdaniem zwyczajnie nie sluchasz tego co mowia kobiety :) One tez maja jakies pragnienia, marzenia, zyczenia, wystarczy potowarzyszyc im czasami nie tylko w lozku :)

Kupiles spinke i zegarek - dla jednej z nich? Czy jedna rzecz dla jednej a druga dla drugiej? Jesli zegarek jest dobrej jakosci to wydaje mi sie ze jest dobrym prezentem.

Nie odrzucaj ubran i kosmetykow - kupowanie czegos w ciemno to ryzyko ale mozna kupic cos identycznego z kosmetykow co dana kobieta lubi lub cos zblizonego z ciuchow, zeby nie rozminac sie z potrzebami.

Kobiety lubia tez czesto rzeczy praktyczne, do domu/kuchni/sypialni/salonu - oczywiscie jesli wiesz ze faktycznie preferuja takie rzeczy jako prezenty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...