Skocz do zawartości

[Santa Cruz] Czy są na forum jacyś użytkownicy SC?


Kajman

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno Pawel ma ( albo mial :) ) SC.

 

Juz na zapas gratuluje - swietna rama - mialem okazje podotykac :) i przejechac sie - w terenie prowadzi sie oblednie - ciezko opisac to jak sie na tym jedzie po przesiadce z prostego hardtail'a ale to jest cos pieknego . Blur xc i s-work epic to najlepsze ramki "all mountain" na jakich mialem okazje sie przejechac. Moze kiedys tez sobie kupie jedna z tych ram ... moze kiedys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, ze sa tutaj posiadacze rowerow Santa Cruz!!

Posiadam rowerek od okolo roku. Dzisiaj doszedl do mnie hak przerzutki, ktorego udalo mi sie wygiac przy okazji ostatniego maratonu w Kielcach :) .

Generalnie firme bardzo polecam!! Gratuluje bardzo dobrego wyboru!!

PS. Znam z pewnych zrodel, ze na tym forum jest nas znacznie wiecej he he. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy rowerkow SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć trochę nie w temacie ale pytanko: Kajman czemu zmieniasz sprzęt?

 

Z czasem i wymianą różnych komponentów, rama (GF Sugar) stała się najsłabszym elementem w całym zestawie. Cała reszta (z wyjątkiem sztycy, która ma inną średnicę) powędruje na nową ramę.

 

Rama została zamówiona w Crazy Crank, cena 4640. Wśród innych rozważanych były: Spec Epic S-Works, Giant Anthem i jeszcze kilka innych. Działanie VPP Santa Cruza najbardziej przypadło mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem. Zastanawiam się na pozostawieniem jako zapas na wypadek gdyby coś się stało (czasem produkty nalepszych firm też trzeba reklamować). Bądź co bądź z Garym miałem taki przypadek. Ale gdyby ktoś był zainteresowany to może warto sprzedać:

 

rozmiar XL (21") srebrno niebieski rocznik 2004 + wahacz tylny czarny rocznik 2005 (bo orginalny wziął i pękł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czołem,

 

Trochę odświeże topic =)

Szykuje się do Superlighta. Wolałbym Blura XC ale jest już tylko w alu.

Czy są może użytkownicy Superlighta? Na stronie SC jest test w którym jest bardzo chwalony i stawiany na równi z Blurem.

Niestety u polskiego dystrybutora nie można przetestowac SL =\

 

Można prosić o jakies opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...