Skocz do zawartości

[rower,rama] carbon i 110kg


Mysiura

Rekomendowane odpowiedzi

Made in Taiwan? Ooo to szczęściarz z Ciebie, bo wiele mtbeków karbo zrobionych jest u tego producenta w Chinach.

Jak pokazuje praktyka chińskie są wykonane lepiej :)

 

A co do konieczności pełnej amortyzacji - jeśli czujesz że nie jest z powodu tego "fantasticznego" najnera potrzebna - raczej Twoje tereny tego nie wymagają :)

 

"Masa podkładek" to akurat bardzo dobre rozwiązanie, stosowane powszechnie - więcej podkładek znaczy większa możliwość dopasowania do własnych potrzeb. Przerzucić na górę albo obciąć można zawsze, dorzucić jak fabrycznie brakuje - nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne, ze przy takiej masie ramy nie byles zadowolony. Nie myslales moze zeby te kwestie zalatwic dwojako i zejsc troche z wlasna masa, malo ktory rower tego typu jest robiony pod takiego jezdzca, mimo ze moze miec limit wiekszy.

Edytowane przez Pulse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa tej ramy podana przez Treka uk jest do zweryfikowania (poprzednio dostałem z innego żródła 1200g ....)

Z moją masą po ciężkim wypadku i przykuciu do łóżka na 12 miesięcy walcze juz od 3 miesięcy i jest 11kg  w dół ,także myślę cały czas:) Na wiosne target to 85kg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...