Skocz do zawartości

[klamki hamulcowe] Co myśłicie o takich klamkach?


lukaszstargard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeglądając Allegro za klamkami do mojego "pojazdu" znalazłem takie oto jak na zdjęciu poniżej.

Czy ktoś z Was używa bądź używał takich klamek? Często jeżdżąc rowerem trzymam właśnie za rogi i nieraz musiałem szybko zmienić chwyt żeby zachamować. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że takie klamki są w ogóle. Przypadkiem na nie trafiłem i dlatego pytam Was, ponieważ może się okazać, że są one nie praktyczne. Ale gdyby była to fajna sprawa to z chęcią takie sobie kupię.

post-143695-0-07394700-1382018598_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogi na kierownicy mam ale czy to będzie naprawdę praktyczne? W sezonie dużo jeżdzę oraz startuje w maratonie. Tak więc ze strony czysto praktycznej mnie interesuje czy montowanie takich klamek ma sens. Czy poprawia to faktycznie funkcjonalność jazdy ponieważ jeżdżąc wole uytryzmywać chwyt za rogi. Tak więc jak dla mnie byłoby to fajne rozwiązanie o ile jest tak jak pisałem - prajtyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie ma ten patent wielu zwolenników. A co za tym idzie i ja nim nie będę ponieważ wolę te parędziesiąt złotych zainwestować w coś innego. Tym bardziej, że w przyszłym sezonie planuje kilka startów. Tak sobie myślę, że skoro ze standardowymi klamkami jeździłem i było OK to po co zmieniać. Ale przyznam, że w pierwszej chwili zaciekawiło mnie to ponieważ nie widziałem takiego rodzaju klamek wcześniej.

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...