Skocz do zawartości

[rower] RockRider Big 5.3


mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

Romet za mną nie przemawia, natomiast o Fusionie słyszałem już że dobry rower w stosunku do swojej ceny jednak bardzo ciężko go dostać, we Wrocławiu go już nigdzie nie ma. A te RR w Decathlonie stoją gotowe złożone i czekają

 

No widzisz a do innych nie przemawia RR. Akurat ostatnio byłem w obydwu sklepach i o ile w przypadku Decathlona moja ocena zawsze była pozytywna to po wyjściu od Rometa byłem mocno zaskoczony. Bardzo dobre rowery jak za takie pieniądze i nie ma się co czepiać. Też złożone i gotowe do jazdy. Wcale Cię na niego nie namawiam ale odniosłem wrażenie, że dość lekceważąco odniosłeś się do samej marki. W przypadku tego RR to faktycznie chyba żaden konkurent nie oferuje tyle za takie pieniądze więc kupuj i ciesz się jazdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chodziło mi o to że firma Romet mi nie podchodzi bo jest zła itp., poprostu rower który wymieniliście na stronie producenta kosztuje 2398 zł, nawet gdyby się udało ugrać z 10 % rabatu posezonowego to i tak jest ponad 2 tyś. Jak zdążyliście zauważyć RR Big 5.3 kosztuje 1799 zł. Więc jest troche różnicy. Wiem, że niektórzy tu jeżdża maszynami po kilka czy kilkanaście tysięcy, jednak ja szukam roweru budżetowego, który posłuży mi przez 2-3 lata, pomoże nabrać lepszej formy i osiągnąć wkońcu wage <100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rower do samego jeżdżenia i zrzucania wagi, bez sportowego zacięcia jest jak najbardziej ok.
Ale jeżeli się trochę wkręcisz i dojdziesz do wniosku żeby coś ulepszyć - odpuść sobie i zbieraj na coś lepszego. Bo podstawa to dobra rama ;)
Rower na sam początek - idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten rower ma złą rame? Dajmy na to, np tak za rok,dwa, trzy chciałbym coś więcej próbować "jak się wkręce" to ten RR będzie złym rowerem do modyfikacji amatorskich? Powiem szczerze nie stać mnie w obecnej chwili na lepszy, droższy rower, a naturalną sprawą jest że chciałbym taki, więc nie mam wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...