Skocz do zawartości

[amortyzator] v-brake


jaco96

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/sr-suntour-raidon-rl-x3-air-100mm-mod-2012-pivoty-i3473522662.html

 

Dosyć sensowna propozycja to SR SUNTOUR RAIDON RL X3 100mm MOD.2012. Chyba sam go kupię. Od razu mówię, że dużo użytkowników narzeka na tego sprzedawce. Masz nawet odpowiedni temat od tego. Wyszukaj sobie. Ja jednak już kiedyś kupiłem od niego amortyzator i przyszedł nawet lepszy niż się spodziewałem. Żadnych problemów nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie proponujecie RST First AIR?

cenowo troszkę więcej niż założone 800zl, ale może coś uda się znależć taniej?

http://allegro.pl/amortyzator-rst-first-air-nowy-pod-tarcze-i-vbrake-i3509744788.html

 

mam dokładnie tą samą zagwozdkę co autor tematu, tarcz nie potrzebuje a chciałbym coś lepszego od XCT...

 

Może do wiosny coś fajnego wyprodukują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, zaproponowałeś platynę, ale cenowo (przy sugerowanych cenach) znacznie przekracza budżet...

Trochę się wcześniej nakręciłem na lepszy sprzęt w tym przedziale cenowym, ale znaleźć platinum z piwotami do 800zł wykracza poza moje zdolności:(

 

Jak ktoś by chciał tanio + zmiana hamulców na tarcze to zero problemów:

http://allegro.pl/amortyzator-26-1-1-8-rst-first-platinium-widelec-i3501853622.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg SRAM RS waży 2069g z rura stalową, z amelinium waga się zmniejsza o 145g.

już teraz żona marudzi że mam znacznie lżejszy rower a i tak z nowym amorem zjadę ponad 0,5kg w dół:)

 

Mam tylko nadzieje że autor waży podobnie do mnie (90+) i pociagnie dalej temat, bo może coś lepszego się wynajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jacek - swojego czasu składałem na zamówienie rower z tym widelcem. Składałem dla koleżanki więc waga tam oscylowała w okolicy 55-60 kg. Po złożeniu jak zwykle robię jazdę testową. Aeris ma golenie 30 mm i to wcale nie jest mało. W składanym przeze mnie rowerze zamontowane były tarcze Avida 185 mm i widelec jakoś mocno pode mną się nie giął - czasem w zakręcie lekko tarcza zadzwoniła, ale ja ważę ok 100 kg.
Jeśłi nie zamierzasz mocno przytyc w najbliższym czasie to polecam wybrac właśnie ten widelec - chodzą na allegro po ok 400 - 500 zł. Proponuję wybrac wersję pod tarcze, a za zaoszczędzone pieniądze zmienic w kole piastę i kupic hamulec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ja też wolałem swoje deorki lx "gold edyszyn" z równoległym prowadzeniem klocka, ale jazda w błocie przekonała mnie do tarcz. Może gór w Ełku nie ma, ale jeździłem tam na dwóch bodajże maratronach i tarcze mogą się przydać ;)
Z resztą Aeris jest produkowany również na v-ki - nie chcę Cię na siłę uszczęśliwiać - sam do tego kiedyś dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...