Skocz do zawartości

[Isostar]Jakie różnice składu w nowej wersji?


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zaszly zmiany w składzie chemicznym ale wydaje mi się (jest to również wrażenie kolegów), że obecnie Isostar lepiej pełni swoją rolę jako napoju. Pity regularnie w niezbyt duzych ilościach daje ewidentnie wrażenie braku pragnienia Jeździmy dystanse 60-100 km w różnych temperaturach otoczenia i zawsze bardzo dobrze zaspokaja pragnienie. Poprzedni Isostar przyznam niewiele (dla mnie) różnił się od jakiegokolwiek napoju. Być może również nauczyłem się rozważniej pić i nie doprowadzać do takiego odwodnienia że już nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stary" skład: sacharoza, syrop glukozowy (bogaty w maltozę), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), składniki mineralne (cytrynian sodu, fosforan wapnia, węglan magnezu, chlorek sodu, chlorek potasu), aromat naturalny, kwas askorbinowy (przeciwutleniacz).

 

Skład "nowy": Węglowodany - sacharoza, syrop glukozowy (bogaty w maltozę), maltodekstryna. Składniki mineralne - cytrynian sodu, fosforan wapnia, węglan magnezu, chlorek sodu, chlorek potasu. Inne składniki - kwas askorbinowy (przeciwutleniacz), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), aromat naturalny, emulgator E1442, olej kokosowy.

 

Zmiany podkreślone. W obu przypadkach wersja "o smaku grejpfrutowym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...