Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

Mam na imię Bogdan, jestem z Krakowa. Od kilku miesięcy mam samodzielnie podrasowaną Meridę Crossway, wcześniej  2 górskie Treki i Treka Navigatora.
Forum czytam od dawna,  teraz zdecydowałem się na aktywny udział. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem Gekon, cisnę już z tematem rowerów pół życia czyli jakieś 15 lat, zacząłem w XC, maratonach, enduro, teraz też biegam, wspinam się podróżuję. Często coś się u mnie dzieje. Ukończyłem ponad 200 wyścigów, jeździłem na kilku kontynentach, w wielu krajach i różnych pasmach górskich. Jestem też leśnikiem, więc mam wiedzę i miłość do przyrody. Jest wiele forów, na których są wspaniali ludzie, nie znajduję czasu żeby być aktywnym w takim rozproszeniu, dlatego zapraszam do mnie na funpage na Facebooku. Tutaj adres: https://www.facebook.com/gekonmtb/ wpadnijcie i zostawcie like'a, nic nie kosztuje, a ja zwiększę zasięg odbiorców. Pozdrower!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie. Mam na imię Piotr jestem z okolic Piły (Wielkopolska). Pracuję jako kierowca autobusu. Z żoną po ślubie postanowiliśmy zakupić rowery. Kupiliśmy co prawda Trening, a żonka taki bardziej miastowy (zdjęcia wkrótce). Jesteśmy co prawda amatorami, wcześniej dla nas rower służył tylko do jazdy. A teraz kiedy wydałem pewną sumę pieniędzy na coś czego będę używał częściej chciałbym się bardziej zagłębić w te tematy. I mam nadzieję że mi w  tym pomożecie, mam małe dziecko żywe gdzie jest jego pełno i trudno będzie mi znaleźć czas na ścisłe szukanie po forum zagadnień o których bym chciał się dowiedzieć. Ma nadzieję że mogę liczyć na wyrozumiałość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim. Mam na imię Krzysiek i jestem ze Świętochłowic czyli z Górnego Śląska. Pracuje na kopalni i tyle wa wystarczy. :) 

Rower jakim się poruszam to Kross Evado 1,0 ( w standardzie), zakupiłem go rok temu po wielu latach przerwy postanowiłem znowu poczuć klimat jazdy rowerem. 

Jestem amatorem i dopiero zaczynam przygodę rowerową, jeżeli chodzi o wycieczki czy rajdy. Nie liczę weekendowych wypadów z synem 7 letnim.

Wcześniej jako nastolatek wypadałem z kumplami pojeździć jednak to było 15 lat temu także można uznać ze zaczynam od początku. 

Pozdrawiam.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Witek i mieszkam w Żywcu. W tym roku planuje zacząć kręcić. Mój wybór padł na szose, bo od zawsze podobał mi się ten sport. Myślę, że będziecie mnie mieli jeszcze dość, bo jak się wkręce w treningi to będę miał milion pomysłów i pytań. Lubię zdobywać wiedzę na tematy, w kręgach których się kręcę, więc jakby coś kiedyś, to pamiętajcie dlaczego on tak nudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

jestem Piotrek aka. Picek(nick był zajęty), i od kilku lat jeżdżę do pracy tylko na dwu kołach. Oczywiście po takim czasie  każdego może złapać bakcyl, więc od jakiegoś roku zacząłem coś więcej jeździć. Po ostatnim wypadzie w błoto musiałem zmienić w praktycznie cały napęd w moim 'wole roboczym' i zdecydowałem, że czas kupić drugi bicykl do szaleństw. I tak oto przychodzę do Was po porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę temat specjalnie dla nowych użytkowników, witam wszystkich.

Śmigam w okolicach Kraśnika woj Lubelskie. Nie mam kolarzówki, lubię bardziej zróżnicowany teren lecz w tym roku trzeba będzie wymienić rower na jakiś crossowy.

Ktoś słyszał o takim pół pseudo crossie sprzedawanym pod marką Kross ? https://archiwum.allegro.pl/oferta/rower-horizon-skaven-20-2012-sram-x-5-gwar-kross-i3442467178.html

Dlatego najwyższy czas poprawić nieco komfort jazdy.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Agnieszka i mieszkam w Częstochowie. 

Jeździć postanowiłam w połowie kwietnia tego roku:D Zakupiłam sobie górala Merida Julet 620 

Przez ten miesiąc wykręciłam 300 km :) 

Z zawodu jestem informatykiem a pracuje jako konstruktor:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...