Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jestem Piotrek, mam 22 lata i mieszkam w Białymstoku. Swoją przygodę zaczynam od Rometa Rambler 26 3.0 2015. 
Póki co tylko drogi utwardzone, być może w przyszłości dam się wykazać Rometowi w terenie  :laugh: 

 

Pozdrawiam  :thumbsup:

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

jestem Michał z Zagłębia, po 40 postanowiłem coś ze sobą zrobić i zacząłem jeździć na rowerze, 15 lat przerwy w jeździe tego nie ułatwia, ale trzeba być twardym .

 

Pozdrawiam Wszystkich.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!.
Jestem raczej rowerzystą turystycznym,rowerem lubię jeździć bo człowiek po prostu czuje się na nim wolny od życia codziennego,zresztą nie tylko ja mój brat również uwielbia jeździć rowerem,także mając wolne weekendy staramy się gdzieś na rowerze wybrać.Może nie są to dystanse wyczynowe bo do 40km ale zawsze coś aczkolwiek staramy się ten wynik poprawić na większy.
Pozdrawiam wszystkich zakręconych rowerami  :thumbsup:

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cepelia

Witam 

Po 5 latach wracam do jazdy na rowerze. Przytyło się i trzeba troszkę tłuszczyku wprasować w pedały. Najchętniej poruszam się po ścieżkach w lesie, ale aktualnie pomieszkuje obok toru rowerowego i powiem szczerze, że jest to ciekawe doświadczenie. 

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

  

 

   Nazywam się Łukasz, mieszkam w Krakowie. Aktualnie jeżdżę na MTB, na rowerze jeżdżę sporo, robię i krótsze odcinki po terenach, ale zdarzają się też trasy tak około 150 km. Na forum zaglądałem jako gość, a teraz postanowiłem się podłączyć.

 

Pozdrawiam

Łukasz

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, Marcin z tej strony

 

Mieszkam w Piasecznie i na codzień korzystam z leśnych szlaków Lasów Chojnowskich, jeżdżąc na moim już prawie pełnoletnim Author Mystic Shock 26".

 

Plan na ten sezon to robienie formy i coraz lepsze wyniki w maratonach mtb (którymi się zaraziłem startując właśnie w Piasecznie podczas etapu Mazovii).

Plan 2. to nowy rower, 29er HT :)

 

Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia. :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam na imię Szymon i jestem z Otwocka ;). Zaczynałem od jakichś śmiesznych rowerków, ale zawsze uwielbiałem na nich jeździć, ale prawdziwej rowerowej szajby dostałem gdy dostałem na święta górala ze średniej, nawet w sumie podstawowej półki, haibike'a edition sl 27.5. :) Rowerem poruszam się na codzień w dojazdach do szkoły, nawet w zimę :icon_mrgreen:

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
Jestem Tomek z Warszawy. Na forum widzę bardzo dużo cennych informacji, więc warto się zarejestrować.
Jeździłem tak raczej amatorsko w wolnej chwili. W planach mam zamiar kręcić częściej i zwiększać pokonywany dystans.
Pozdrawiam :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mirek z Gdyni, 52 lata. Myślę że przez jakiś czas zabawie tu z wami na forum. Planuję na przyszły sezon zakupić szosówkę więc teraz czytam, wertuję oferty poszczególnych modeli oraz rozważam wszystkie za jak i przeciw. Bliżej zakupu pojawię się w wątku szosowym.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem Wiktor. Na rowerze jeżdżę od zawsze, ale dopiero tydzień temu kupiłem "coś konkrentego" :) Padło na Unibike Flite. Mam nadzieję, że forum pomoże mi w znacznym stopniu rozwijać wiedzę nt. rowerów i tematów pokrewnych ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez wiktorgu
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Rysiek. Jestem z okolic Poznania. Na rowerze jeżdżę od dziecka, czyli prawie odkąd pamiętam. Od małego roweru bobo, po składak Wigry 3 aż do dzisiaj MTB. Czytam forum, szukam ciekawych tras, zarażam moje dzieci jazda na rowerze.

Pozdrawiam :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...