Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Pioe Hammmer Grizzllyy Exar i inni dawajcie w drugiej polowie nastepnego tygodnia zoragnizujemy jakas wieksza wycieczke calodniowa na dalki :P moze najlepiej bedzie sobota albo niedziela bo miastrz Exar pewnie bedzie jakis egzamin meczyl :) ja w nastepny weekend chetnie bym sie wybral w wiekszym gronie na caly dzien na dalki. Co Wy wszyscy na to ? :D piszcze komu pasuje jaki dzien i jakos sie dogadamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na w sumie można by coś skombinować. wziąć kiełbachy, więcej żarcia (i picia :D). I pomęczyć te górki all day :wink: Ja byłbym ZA (a nawet przeciw :D ).

 

Kurdem! A nie masz jakiś dwóch akumulatorków? Bo aparat mam, tylko nie mam baterii do niego :D

 

A właśnie! chrissbe, jedź z nami, a nie pożałujesz. No bo widzisz, duch raz pojechał i już ucieka do Angli :lol: A poza tym Lord Tom potrzebuje kogoś do kompanii na trasie Zielona - Sól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, nastepny weekend jedziemy na dalki, moze byc nawet i sobota i niedziela mi tam jeden c.h.u.j :)

 

tak troche nie na temat: Ma ktos ochote zaopatrzyc sie w komplet opon Panaracer Fire XC Pro 2.1 ?? stan bdb- opchne za polowe ceny, opony maja czerwony pasek na boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety chyba odpadam jeśli chodzi o niedziele :P Mam tyle propozycji zajęć, wasza wycieczka, prawdopodobnie druga w niedziele z inną ekipą z kolesiami ze sklepu no i trzecia nad wode z kajakiem i po długim namyśle wybieram 3-ke :P pojeździć zdążymy a ładnej pogody marnować nie zamierzam ;) szerokiej drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co? Chyba się spotkamy nad tą wodą, bo też mnie nie będzie :twisted: Jadę z rodzinką... nad wodę :P

 

Szkoda mi by było stracić okazję do popływania w taki upał, a z kolei w przyszłym tygodniu może nie będzie tak upalnie :glare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na temat, ale mieszkam w żaganiu... w piątek byłem rowerkiem w zielonej, a dzisiaj w nowej soli... przez 3 dni przejechałem 200 km (jeden z dni to tylko rozgrzeweczka 20 km).

 

i dwie fotki pod tabliczkami z nazwą miejscowości :)

http://www.rowerki2006.za.pl/slides/rowerki_2006-127.html

http://www.rowerki2006.za.pl/slides/rowerki_2006-129.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...