Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinien się rozlecieć o ile będziesz dbał o niego.

Mam Krossa i moim zdaniem rewelacja. Po za tym level A2 z 2009 roku kosztuje trochę poniżej 1500 zł a z 2008 roku około 1200zł

Więc sprzęt jest naprawdę dobry w nim ale szczerze mówiąc jakoś dziwnie tanio jak na nowy rower...

Popytaj się sprzedawcy czy wszystkie części są oryginalne i nie masz tam jakichś zamienników innych firm.

Nic więcej nie doradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dlatego jest taki tani. Szczerze to mało w tym rowerze jest z Levela A2 chyba.

Albo mi się wydaje albo tylko rama i kilka części jest oryginalnych.

Jeżeli chcesz mieć full A2 to polecam sklepy rowerowe w twojej okolicy lub sklepy internetowe.

Ja na allegro bym sobie roweru nie kupił, po prostu nie ufam na tyle większości sprzedawców.

Jeżeli mam Ci polecić to poszukaj na takich stronach jak t-bike, mudserwis czy rowery.shop i kilka jeszcze innych

Pozdrawiam Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na żale ;)

 

Zakup roweru to istne piekło, szczególnie jak jest się z małego miasteczka, w którym są 2 drobne sklepy rowerowe. W żadnym z tych sklepów nie miałem jak sprawdzić rozmiaru ramy, bo nie mieli 19 i 21 cali. Akurat miałem okazję pojechać do innego miasta, w którym już istnieją dobre sklepy, ale z zaporowymi cenami (o 200-300zł droższe rowery jak na necie). Rozwiązałem problem z rozmiarem ramy pod mój wzrost, czyli 19 cali.

 

Po tych trudach pozostało wybrać kupić rower... Upatrzyłem sobie kilka modeli rowerów MTB, np: Kross Hexagon V6, Arkus VIP 6 (grafitowy), Wheeler Pro 600, Merida Matts 5-V, itp., ale pojawił się malutki problem... Jeśli jest jakiś konkretny model roweru, to albo nie ma roweru o ramie 19cali (kross v6, merida matts 5-v - tylko 18 i 20), albo nie ma odpowiedniego koloru (arkus vip 6), zostaje Wheeler Pro 600 lub Unibike Mission (999zł).

 

Możecie jeszcze doradzić coś do 1000zł - 19 cali :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ut2222 polecam kupić w takim razie rower przez neta (taniej wychodzi plus możliwość negocjacji ceny jak w zwykłym sklepie, im tez zależy żeby sprzedać produkt) idź do sklepu zmierz ramę 19", 17", 20", 21" i jaka sobie jeszcze chcesz i kup przez neta odpowiedni rower. (raczej nie allegro)

Nie doradzę Ci co kupić bo potem w razie jakichś problemów będziesz mówił, że Ci doradziłem jakiś tani syf... :)

Nie o to chodzi jeżeli masz problem z wyborem roweru (czyt. nie znasz się lub nie możesz wybrać np. z pomiędzy trzech...) idź do sklepu zapytaj w czym ten rower jest lepszy od tamtego, czy są inne podobne w tej cenie, czy polecają coś innego (mnie sprzedawca chciał namówić na rower za dużo więcej niż miałem przeznaczone... taka ich praca... wystarczy powiedzieć "nie interesuje mnie tamten tylko ten" i kombinować dalej...) Pytać, pytać dużo pytać... ;)

 

Zgredek ja Ci nie pomogę nie znam się na tych rowerach za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ut2222 polecam kupić w takim razie rower przez neta (taniej wychodzi plus możliwość negocjacji ceny jak w zwykłym sklepie, im tez zależy żeby sprzedać produkt) idź do sklepu zmierz ramę 19", 17", 20", 21" i jaka sobie jeszcze chcesz i kup przez neta odpowiedni rower. (raczej nie allegro)

Nie doradzę Ci co kupić bo potem w razie jakichś problemów będziesz mówił, że Ci doradziłem jakiś tani syf... ;)

Nie o to chodzi jeżeli masz problem z wyborem roweru (czyt. nie znasz się lub nie możesz wybrać np. z pomiędzy trzech...) idź do sklepu zapytaj w czym ten rower jest lepszy od tamtego, czy są inne podobne w tej cenie, czy polecają coś innego (mnie sprzedawca chciał namówić na rower za dużo więcej niż miałem przeznaczone... taka ich praca... wystarczy powiedzieć "nie interesuje mnie tamten tylko ten" i kombinować dalej...) Pytać, pytać dużo pytać... :D

 

Zgredek ja Ci nie pomogę nie znam się na tych rowerach za bardzo...

 

Już kupiłem rower ;) Arkus Vip 6 i jestem bardzo zadowolony ;) Napisałem mini recenzję w dziale Test/Recenzje - Rowery/ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek77 wróć do strony 43 pisałem właśnie o tej aukcji.

Ja bym go nie kupił ale to moja opinia i tylko moja.

Wybrałbym coś innego np. oryginalnego A2 jeżeli nie chcesz tyle wydać to Kross'a V2 ewentualnie Unibike jakiś tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek77: wstrzymaj się na razie z zakupem, ja właśnie w piątek kupieł m ten rower i czekam na kuriera. Mieszkam w małej miejscowości, gdzie jest w cholerę lasów i żwirowni. Teren na ten rower w sam raz. Jak go tylko dostanę postaram się zamieścić jakąś recenzję wraz ze zdjęciami przed i po wypadzie ;) Także wstrzymaj się jeszcze chwilkę, bo ten sprzedawca ma te rowerki non-stop w obrocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to już chyba 20 takie pytanie ;p

 

A więc tak chciałbym kupić sobie rowerek MTB do 1000 zł.

 

Myślałem o:

MATTS 10-V mogę go mieć za 1000 zł.

 

Ogólnie na wszystkie rowerki z meridy mam zniżkę 10% a więc chyliłbym się do czegoś z ich stajni.

 

wzrost: 180cm

waga: 95kg (mała nadwaga ;D)

 

Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Arkusa VIP 5.0 M jestem bardzo zadowolonz ale czy wy uwarzacie ten rower za dobra inwestycje,dalem 630 zl

 

To ten rower.

http://allegro.pl/item677733558_promocja_a...ej.html#gallery

 

 

 

Sory ze tak pisze ale klawiatura sie popsula... ;)

 

Kalumet

Mysle ze Matts bedzie dobry ,jesli mozesz go miec w takiej cenie,albo Kroosa Hexagon V5 lub GT Agressor w granicach 1000 zl tani ,dobrz ,szpanerski.

Ja mam Arkusa VIP 5.0 M za 630 zl i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduję sie na hexagona v6 , kosztuje poniżej tysiąca :http://allegro.pl/item676045738_kross_hexagon_v6_meski_21_wysylka_za_darmo.html

ale jeszcze zastanawiam się nad :http://rowery.onet.pl/4,35,155265,16433,go_sport_scrapper_ar_1,sprzet.html

Co sądzicie o tych rowerach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chcę kupić rower - drugi rower w moim życiu. Ma się nadawać na szosę i na drogę leśną. Dzienny dystans to około 50 - 100km. Nie jestem żadnym zawodowcem, jednak zdaję sobię sprawę, że tani rower z makrokeszu nie jest dobrym wyborem nawet dla amatora. Cena jaką mogę przeznaczyć na rower: 1000 - 1300 zł. Wybrałem na razie trzy modele. Prosiłbym o wybór jednego z tych trzech uwzględniając moje potrzeby.

 

Giant Escaper

 

Kross Hegagon V4

 

Kelly's Viper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meekhail

 

Gdybym ja kupował to odpad by Kelly's odpadł bo to jest jakiś starszy model ale dobry.

Zdecydowanie Giant choc Kross tez dobry.

Giant albo Kross

 

Krossa ten model ma moja kuzynka i jezdzi 2 lata nie wyczynowo ale sie ładnie trzyma zadnych usterek przez 2 lata ale ty przez 2 lata zrobisz 20 razy wiecej niz ona km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...