Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na temat:
http://allegro.pl/rower-romet-zenit-sport-ht-26-disc-shimano-alu-i4090217197.html

Ewentualnie mam chrapkę na: http://allegro.pl/romet-rambler-2-0-ht-26-shimano-gratisy-i4095880576.html

Wiem, że w przypadku Rometa trochę przepłacam, bo osprzęt średni, ale może warto się pokusić?

Głównie zastanawia mnie ten Zenit - jak na tą cenę chyba całkiem przyzwoity osrzęt?

A może: http://allegro.pl/kands-energy-700-mocny-mtb-shimano-meski-okazja-i4125414013.html

Edytowane przez Mavver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja jest tak budżetowa, że naprawdę trzeba by się naszukać, żeby tańsze części tam włożyć :sweat:

Pierwszy też nie zrywa staników, bo zamiast tych tarcz mógłby mieć chociaż blokadę w amortyzatorze, a o kasetę to już nie śmiem prosić. Jak się upierać przy nowym to od biedy też się w sumie pojeździ, ale fanfary to grać nie będą :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) pisałem tu swego czasu nt. kupna roweru i wybór padł na sprawdzonego Kands'a 1300. Robiłem reschearch odnośnie cen w mojej okolicy i w wielu sklepach było 1)drogo 2)brak roweru, bo czekają na model 2014. Zaintrygował mnie ten model 2014, coś może więcej wiecie na ten temat? Ponoć ma dostać hamulce lepsze o 2 klasy i jakieś lepsze pomniejsze elementy. Wybrałem tańszą wersję na VB, ale kwestia czy dopłacać nie wiadomo ile za 1) lepsze hamulce (podobno) 2) sam fakt, że to będzie świeżynka na rynku czy brać 2013, którego można w miarę tanio dostać, bo się ich pozbywają. Jeżeli ktoś posiada jakąś wiedzę na temat modelu 2014 prosiłbym o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zastanawiam się nad rowerem MTB do 1500zl.. Najlepiej do 1300..

 

W oko wpadł mi wszystkim znany Lazaro V3 z 2014r oraz Checher Pig Tin. Warto bawić się w tego Checker Pig-a, jak myślicie? A może polecicie coś innego? Mój wzrost 183cm, waga 83. Podaje linka do tego Checkera: 

 

http://allegro.pl/rower-gorski-checker-pig-tin-shimano-alivio-tarcze-i4098867819.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hexagon się nie opłaci - nic w nim nie ma oprócz napisów na ramie :yucky: Jeśli chcesz rower na drogi i przy Twoim wzroście to szukaj crossa, bo koła większe będą odpowiedniejsze.

 

@kermitos

Ten Checker Pig jest zupełnie porównywalny moim zdaniem z Lazaro, więc jak Ci się podobają barwy to z czystym sumieniem możesz brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warto bawić się w tego Checker Pig-a, jak myślicie?

jest to rower z 2009 r. i w sumie jak na tą cenę rzeczywiście ma dobry osprzęt, zastanawiałem się na czym zaoszczędzili i wychodzi na to, że na obręczach bo chociaż są tam włożone Alexrims to tylko jednokomorowe, co w przypadku intensywnej eksploatacji roweru górskiego może powodować ciągłe centrowanie kół i właśnie dlatego wsparłbym jednak Polaków kupując Kandsa lub Lazaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć już 1 dominatora do 2 tyś. zł, ale masz np. za 1600 zł Eurobike:

http://www.goride.pl/eurobike-expert-2013-deore-wysylka-kurierem-dhl-gratis-p-1159.html

 

I to jest znalezione w minutę, a nie wyszperane. W porównaniu do większości tutaj polecanych ma już coś co jest AMORTYZATOREM, a nie dwiema sprężynami. No i deore z tyłu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Checker Pig sobie chyba jednak odpuszczę bo rower może mieć nawet 5 latek. Wyselekcjonowałem Kross A2 z 2013 i Lazaro V3, w Krossie podoba mi się bardziej malowanie i wygląd ogólny. Niby osprzęt troszkę gorszy ale przynajmniej serwis na miejscu. Jak znajdę w dobrej cenie to wezmę chyba A2 a jak nie to zostanie Lazaro. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym rozpocząć swoją przygodę z rowerami z powodu otyłości. 

Wzrost 167

Waga 90kg 

Nie chcę wydawać zbyt dużo na rower jednak jestem kompletnie w tych sprawach zielony, a jak czytam o tych wszystkich hamulcach , zębatkach i innych to w głowie mi się kręci, dla tego chciałbym poprosić was o pomoc w wyborze roweru do powiedzmy 800-900zł, jeśli można coś ciekawego kupić, co nie rozpadnie się po roku- półtora. Jazda będzie po drogach do lasu i trochę po lesie. Jeśli naprawdę warto to dołożę do tych 1000-1100, jednak tylko jeśli naprawdę różnica będzie duża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, mam dosyć prozaiczne pytanie, brać Kands'a 1300 na Alivio model 2013 i zaczekać na model 2014, który ma mieć hydroformowaną ramę i manetki Acera? Z tego co mówili sprzedawcy ciężko się wyznać, jedni twierdzą, że technicznie to samo, drudzy, że Alivio jest klasę wyżej i już sam nie wiem co sądzić :D będę wdzięczny za wszelaką formę pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem oba mają hydroformowaną ramę. Różnica jest głównie w tym, że nowy model ma czarne szprychy, trochę lepszą kierownicę/mostek i gorszą manetkę.

 

Możesz sobie zobaczyć jak to wygląda w Lazaro Evolution v3 2014, bo to to samo co Kands 1300 a tam już ta nowsza wersja wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już Kands'a, którego chce zamawiać tylko w jednym sklepie trochę mi namieszali tymi manetkami. Z tego co czytam technicznie lepiej wypada 2013. Prawdę mówiąc kolor szprych, grubość kierownicy czy zmieniona obejma raczej większego wpływu na jazdę nie ma, jeździłem na rowerze z Alivio i byłem zakochany w nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...