Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

Ty koleś mnie nie pouczaj :D))

 

nie ja odbiegłem od tematu...

 

zamówiłem części w jednym ze sklepów internetowych, termin wysłania 10 dni.. ciekawe czy się wyrobi... :roll:

 

składając zamówienie pytałem o kilka drobiazgów w które (jak sie okazało) sklep się nie bawi (spinki do łańcucha, szprychy).. ja gdybym prowadził taki sklepik starał bym się udobruchac klienta na tyle ile to możliwe... bo to w sumie tak jak by mi powiedziano kup sobie gdzie indziej... tak czy inaczej jestem zadowolony bo do złożenia zamówienia troszke czekałem i w końcy pojawiła się okazja sfinalizowania.... mam nadzieję że w ciągu 9 dni wysla mi paczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesiem dla Ciebie nie jestem, nie byłem i na pewno nie będę. Jeżeli Ci się nie podoba to nikt na siłę Cię tu nie trzyma... To takie OT...

 

Temat jest o sklepach rowerowych więc chociaż podaj nazwę tego sklepu, żeby było wiadomo o czym piszesz i co opiniujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesiem dla Ciebie nie jestem, nie byłem i na pewno nie będę. Jeżeli Ci się nie podoba to nikt na siłę Cię tu nie trzyma... To takie OT...

 

Temat jest o sklepach rowerowych więc chociaż podaj nazwę tego sklepu, żeby było wiadomo o czym piszesz i co opiniujesz.

 

Żbiku prosze Cie nie unos sie ;-) Komarr pisze o moim sklepie, a poniewaz w kazdym sklepie traktowali go z gory i tylko ja jeden zgodzilem sie na zrealizowanie jego zamowienia, to teraz chlopak cierpliwie odlicza :) A tak przy okazji komarr, pamietaj ze nigdy nie napisalem Ci "Prosze wez ode mnie, bo u mnei najlepiej" ja jestem szczery wobec klientow i zadnego nie zbywam, niech ktokolwiek napisze, czy w chwili problemow z zamowieniem konkretnej czesci zbywalem go "u mnie nie ma, idz do kogos innego", czy moze staralem sie wytlumaczyc dlaczego na zamowienie trzeba poczekac itd. Nie uwazam sie za supermana i supersprzdawce, ale uwazam sie za szczerego sprzedawce i wobec kazdego klienta jestem uczciwy- a moze komarr tak nie jest :cool: :?: Pozdrowerek ALL BIKERS :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi ArniKa rowniez dokonalem zakupu amorka, tak jak moj przedmowca :) Jestem zadowolony z zawartej transakcji. Wszystko odbylo sie sprawnie i bez zadnych problemow. Towar dotarl w calosci i konkretnie zabezpieczony przed jakimkolwiek urazem podczas transportu. Po prostu sprzedawca godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam Arni nie chcę narzekać, a opienię chętnie wystawię ale jak już dostane części.. teraz po co....? :)))

 

kontakt jest zadowalający ... ale kurde marzy mi sie juz wsiąść na rower...a tu qrde conajmniej dwa tygodnie ... bo potem trzeba złorzyć, zapleść itd...

 

żbiku - no comment.. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki pancerze zakupiłem w ........http://arnik.no-ip.com/ :) Pomysł na ten produkt podsunoł sam właściciel sklepu :D .Po pierwsze kontakt szybki i sprawny niczym konkord :P Po drugie doradza to tez plus :) po trzecie cena :) .Tak więc moge polecić ten sklep.Obsługa pierwsza klasa :) Co do samego produktu wygląda dobrze a jak sie sprwuje to sie okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w tej chwili http://arnik.no-ip.com jest liderem pod względem cen!!!Kupowałem już w Cultbikes i Probikes, ale nigdzie nie spotkałem się z tak osobistym podejściem sprzedającego do klienta. Jeśli tylko stwierdzicie że jest coś tańszego w innym sklepie internetowym niz ArniK, to bądżcie pewni że jesteście w błędzie. Z tego błedu wyprowadzi Was Arni w rozmowie z Wami i zapewne okaże się, że to jednak u niego jest najtaniej :grin: .Praktycznie jeśli nie ma czegoś na sklepie to jest możliwość zamówienia konkretnej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, nie będę oryginalna ;) : dotarły dziś do mnie kolejne fanty od Arnika - mosteczek i łańcuszek. Jak zwykle - bardzo ładnie zapakowane, z gwarancją i z eleganckim formularzem reklamacyjnym. Ale muszę cię, Arnik, rozczarować: nie dostaniesz tego formularza z powrotem, bo reklamacji nie będzie ;) !

Arnika polecam już wszystkim moim znajomym - i tu apel: nie przejmujcie się, że mu czasem stronka wolno chodzi, wszystko da się załatwić via GG :lol: .

Pozdrówko usatysfakcjonowane :-):-):-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne, tym razem większe zakupy, w końcu wiosna.. :lol:

 

Oczywiście w:

[center:18bd8b918f]http://arnik.no-ip.com/[/center:18bd8b918f] :)

 

Jak zwykle Arnik obniżył ceny do granic możliwości, pozostawiając inne sklepy daleko w tyle - sumie po moich skromnych obliczeniach zaoszczędziłem około 80zł w porównaniu do konkurencji!

Swoją drogą żaden inny sklep nie miał wszytkich produktów które zamówiłem, więc normalnie musiałbym odwiedzić przynajmniej 2 sklepy...

Paczuszka była przygotowana na wszelkie przygody ze strony poczty polskiej, więc dotarła w całości :lol: Wzorowy kontakt gg, właściwie to z Arnikiem rozmawia się bardziej jak z kumplem niż ze sprzedawcą.. :-D Do tego cierpliwym, bo zmieniałem zdanie przynajmniej kilkanaście razy..

Na koniec posłuże się cytatem:

muszę cię, Arnik, rozczarować: nie dostaniesz tego formularza z powrotem, bo reklamacji nie będzie :P !

 

Pozdrówko również usatysfakcjonowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :roll: cieszę się że się cieszycie ;-) Moja dewiza: "Wasza satysfakcja" :-) Dziękuję bardzo za słowa pochwały :oops: Zapraszam i innych, niech poprobują "dobrych" zakupów ;-) Pozdrowerek dla moich starych, stałych i przyszłych klientów :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :D

 

Kolejne zakupy, kolejna opinia i oczywiście dla kogo :) ................... dla ARNIKA :P coż mogę napisać tanzakcja przprowadzona w sposób wzorowy:) długo wybierałem sprzęt długo męczyłem Arnika :) ma naprawde stalowe nerwy ja bym już dawno się wkurzył na jego miejscu :twisted: kiedy już się zdecydowałem towar dotarł do mnie w expresowym tempie :D

 

POLECAM i powiem tak ...................... NIE RÓBCIE ZAKUPÓW W INNYCH SKLEPACH NIE MA SENSU JEŚLI COŚ JEST DROŻSZE PO CHWILI ROZMOWY Z ARNIKIEM STAJE SIĘ TAŃSZE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sklep to nie jest jedynie miejsce składowana części, a rola sprzedawcy nie powinna się ograniczać jedynie do wydawania towaru i pobierania w zamian pieniędzy, jak niestety bywa w wielu sklepach rowerowych (szczególnie tych internetowych). W tej smutnej, szarej rzeczywistości, wybija się wysoko ponad konkurencję, niczym most w dolinie rzeki Tarn ponad chmury, sklep Arniego :D. Z Arnim przed dokonaniem zakupu można wszystko obgadać przez gg, w razie wątpliwości zawsze coś doradzi, jak czegoś nie ma w ofercie to stanie na głowie żeby tylko to zdobyć :). Ponadto posiada najniższe ceny na rynku, a gdyby się okazało, że gdzieś jakąś część można kupić taniej, to wystarczy dać o tym znać Arniemu, i nagle się okazuje że to jednak u Niego jest najtaniej :P. Przy tym wszystkim, błyskawiczna jak Struś Pędziwiatr wysyłka zamówionego towaru to już tylko detal :). Co tu dużo mówić, obiektywnie rzecz biorąc http://arnik.no-ip.com jest zdecydowanie najlepszym sklepem internetowym w Polsce !!. Jak już ktoś powiedział wcześniej, nie ma sensu kupować gdzie indziej, skoro można kupować u Arniego :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muskat

Polecam polecam jeszcze raz wszystkim polecam!!! :mrgreen: http://arnik.no-ip.com :mrgreen: świetny kontakt ze sprzedającym normalnie rewelacja!!! wszystko idzie doskonale przedyskutować na gadu. Poprostu inni sprzedający prędzej czy poźniej Cie oleją :-? a tu inna sprawa - pełne zaangażowanie sprzedającego :) !!! Kontakt sie utrzymał przez 2 miesiące aż sprawa doszła do zakończenia. Chodziło o Buciki i brak rozmiaru bo Shimano.pl :roll: zapomina o mniejszych butkach :lol: . W końcu przyszły albo i przyleciały do Polski!!! No i oczywiście powiadomiony o tym kilka dni pozniej dostałem butki razem z pedałkami. Co tu duzo mowić, ogolnie jestem no bardzo zadowolony. Do tego te ceny!!! :wink: Tanio Tanio jeszcze raz Tanio. Olać potentatów www i wybrać się do :mrgreen: http://arnik.no-ip.com :mrgreen: !!! migiem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie sklep Arnika czesto nie chce włączyc :sad:  :cry:

 

Czasami chodzi wolno, ale mi to nie przeszkadza.

Zresztą, Arnik już nie raz podkreślał, że najszybciej można się wszystkigo dowiedzieć przez gg, sam własnie tak robię. A sklep zazwyczaj chodzi, tylko trochę wolno.

 

To powinno wszystko wyjaśnić, ew. Arnik coś dopowie, a tak to bez sensu tu o tym rozmawiać, temat w miarę oczywisty, i szkoda go zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno wszystko wyjaśnić, ew. Arnik coś dopowie, a tak to bez sensu tu o tym rozmawiać, temat w miarę oczywisty, i szkoda go zaśmiecać.

 

A niech bedzie ze dopowiem ;-) W sumie rzeczywiscie nie ma co robic OT, ale dla scislosci: ja wiem, ze wazne jest "widziec" co jest na stronie, ale czesto odchodzicie od sklepu, poniewaz myslicie ze czegos nie ma ;-) A tu sie okazuje, ze jest, tylko wystarczy zapytac ;-) Poza tym serwer moze nie chodzic, ale GG powinno ;-) Tak wiec, jak juz wieeelu forumowiczow sie przekonalo- nie gryze (przynajmniej nie przez GG ;-)) i mozna zawsze o cokolwiek zapytac. Pozdrowerek FORUMOWICZE :) 8)

 

PS: A przy okazji to musze jeszcze wprowadzac zmiany w ofercie, tak wiec nie dziwcie sie, ze w nocy moze nie dzialac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna, trzecia już, ale jak zwykle pozytywna i zasłużona opinia o zakupach u Arniego :D Tym razem moją "ofiarą" padły gripy Sram 9.0 i tylna przerzutka Sram X.9. Arni na moje rozpaczliwe błagania załatwił towar w 2 dni :). Super zapakowana paczka dotarła do mnie w expresowym wręcz tempie... :P. Sprzęt idealny jak zawsze. Kolejny wielki "pozytyw" dla http://arnik.no-ip.com :) Polecam gorąco!! Dzięki wielkie Przyjacielu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sklepie którym sie zainteresowałem dowiedziałem sie od Was, od początku były same komplementy w jego kierunku więc nie bałem się że zostanę oszukany...

 

od samego początku nawiązałem przyjacielski kontakt z właścicielem, nie miałem żadnych kłopotów z dogadaniem ,bardzo dobrze znosił moje zrzędzenie, narzekanie i zmiany decyzji, kiedy już byłem pewny co chcę zakupić złorzyłem zamówienie.

Wynegociowałem bardzo atrakcyjne ceny, dodatkowo sklep pokrył koszty opłat pocztowych!!! Przed wysłaniem poinformowano mnie że skończyły się zapasy jednej części, do mojego wyboru pozostało: albo inna firma/model albo zwrot gotówki wcześniej zapłaconej... wybrałem kaskę a ta znalazła się na moim koncie w mgnieniu oka :grin:

po 7 dniach w domku czekała na mnie juz paka, prawie hermetycznie i anty-listonoszowo zapakowana :lol: w której nie zabrakło niczego...

 

jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim najlepszy sklep na polskich stronach internetowych

 

http://arnik.no-ip.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...