Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

Centrumrowerowe.org Kupowałem m.in. nyple i klucz do kasety z 1.5msc temu Nyple miałby być mosiężne, ostatnio przy podciąganiu szprych okazało się, ze to aluminiowe i już kilka jest tak zjechanych, że ciężko je wkręcać. Klucz do kasety- prosiłem o taki do zwykłych kaset, nawet podałam, że do M760. Jak się dzisiaj okazało, klucz to ani grubością nie wejdzie pomiędzy kasetę a otwór na zacisk piasty, ani 'długość' tych ząbków nie pasuję- są za krótkie. Co więcej zamówiłem nie te obręcze i skorzystałem ze zwrotu towaru wciągu tych 10dni. Wpłaty doczekałem się po około 2tyg. Na moje pytania, była odpowiedź, że przelew już został zlecony... Ogólnie to dobry, szybki kontakt, a przesyłka nie taka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem zakupy roweru dla mojej dziewczyny i znalazłem fajny sklep roweroweklimaty.pl gdzie można znaleźć sporo fajnych rowerów miejskich.

Oczywiście jeśli chodzi komuś o zakup roweru typowo do jazdy po mieście. Sklep ma bardzo niezła ofertę rowery holenderskie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam: cyklotour.com i centrumrowerowe.pl Duży asortyment i szybka wysyłka i oczywiście fachowa pomoc

 

Ja również polecam te dwa sklepy. Cyklotour się ceni, ale obsługa jest profesjonalna. W centrumrowerowym nie byłem osobiście ale kupowałem przez internet, taniej jak w cyklotourze, ale obydwa sklepy mają bardzo dobre podejście do klienta, są rzetelne i póki co nie żałuję wydanej w nich kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Zdecydowanie odradzam zakupy w sklepie Sparrow-bike.pl poprzez Allegro.

Ostatnio zmieniałem koncepcję z Hardtaila na Fulla i musiałem zakupić tarczę 42z bo przednia przerzutka XT E-Type obsługuje max zębatki 42z a w mojej korbie Aerozine Titanium największa zębatka ma 44z :D

Poszedłem więc po najprostszej linii i zakupiłem na aukcji Sparrow-Bike.pl Parę tarcz Truvativ'a 42z. Na aukcji wychodziło taniej niż bezpośrednio w sklepie internetowym ponieważ w sklepie mają 1szt. za 36zł + 20zł koszt wysyłki kurierem, natomiast na aukcji jest para tarcz ( czyli 2szt ) za 50zł +13,50 koszt przesyłki.

Po kilku dniach przyszedł list polecony z pojedynczą tarczą. Na mojego maila z informacją że dostałem niepełne zamówienie sklep odpowiedział że to wina Allegro bo oni sprzedają na tej aukcji pojedyncze sztuki.

 

Reasumując List Polecony za 13,50zł, jedna zębatka a nie dwie sztuki, marnie zabezpieczona do transportu ( jedynie zawinięta w folię streetch ). Wyjaśnienie sprzedawcy: to wina Allegro.

 

W innych sklepach rowerowych ( XTRabike, Gravitacyjny, VTC-bikes, Orange-Bike, Bikestacja ) zawsze robię zakupy bezproblemowo, natomiast w sklepie Sparrow-bike zakup zrobiłem raz i więcej do niego nie wrócę. Podejrzewam że jest to kwestia przejęcia tego sklepu przez Malawishop w tym roku, bo wcześniej z konta Allegrowego Tadek30 znajomy zamawiał kilka części i wszystkie transakcje przebiegały bezproblemowo.

 

PS aukcja z zębatkami ma nr.1320369032.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny w Twomarku ,to powszechnie wiadomo,że bez wypchanego portfela lepiej tam nie wchodzić.A i atmosfera jakaś nieszczególna.W tym sklepie byłem niedawno świadkiem takiej scenki:przychodzi matka z małoletnią córką.Coś tam z napędem w rowerze.Nie zrobią, bo tykają się tylko tych marek,na które mają autoryzację.Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Centrumrowerowe - druga opinia. Zła opinia.

 

Czekam na sprzęt od 12 dni (na zamówienie od 2 do 15 dni). Po 5 dniach manetki, które zamówiłem były wycofane ze sprzedaży. ZERO informacji i zapytań "co zrobić z pana zamówieniem", czy wysłać resztę czy anulować. Dzisiaj patrzę. Oba zamówienia jakie złożyłem zostały anulowane bez jakiegokolwiek uprzedzenia mnie o tym. Mimo, że jedna rzecz, którą zamówiłem jest w magazynie od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

jeśli chodzi o sklepy internetowe to polecam:

- airbike.pl(duzy asortyment,dostepne nowe marki nie istniejace do tej pory na rynku polskim, prof. obsługa ),

- formicki bike (zawsze mozna liczyc na dostepnosc ritcheya)

 

pozdr

Robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zawsze mozna liczyc na dostepnosc ritcheya)

 

Oj, nie zawsze. Zamówiłem siodełko, trochę na nie czekałem. No i przy okazji chciałem wziąć sztycę WCSa. Niestety dodatkowo 2 tygodnie musiałbym czekać na nią. Mimo tego czekania sklep polecam.

 

Do tego XTRaBike, szybka odpowiedź na maila i szybka wysyłka.

 

rowerowy.com - kupiłem u nich plecak. Parę dni wcześniej wysłałem maila z pytaniem o dostępność, był. Tydzień później (poniedziałek albo wtorek) jak kupowałem okazało się, że już go nie ma. Potrzebowałem go na piątek. Dostałem odpowiedź, że będzie u nich w czwartek. A w środę mail, że wysyłają plecak. Był na następny dzień. Więc ogólnie bardzo sprawnie działają, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Polecam centrumrowerowe.pl. Naprawdę miło mnie zaskoczyli.

W środę wieczorem zamawiałem manetki xt, piastę novateca na zamówienie od 2-15 dni i obręcz. W czwartek patrzę że 2 części skompletowane a planowana dostawa piasty - 19 luty. Byłem przygotowany i w uwagach napisałem że albo doślą do następnego piątku, albo dopiero pod koniec lutego najwcześniej.

Dzisiaj rano dostaję sms'a że moja paczka zostanie dzisiaj dostarczona. No i koło 9 wszystko było w domku.

Tak więc mimo iż towar był na zamówienie, to czekałem tylko 2 dni, w tym zamówienie składałem wieczorkiem. Czasem może i dobrze że nieprawidłowe informacje na stronie są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam sklep Pana Formickiego. Tuż po złożeniu zamówienia chciałem je uzupełnić. Dzwonię wieczorem po 20. Telefon został odebrany mimo późnej pory. Jednak ze względu na szybką i sprawną wysyłkę nie mam takiej możliwości :thumbsup: . Mija dzień i części do tarczówek mam u siebie. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do powyższych haseł dotyczących sklepu Twomark. Fakt ceny są tam dość wysokie, te same rzeczy można kupić w innym miejscu taniej. Jak się u nich kupi rower to owszem miło patrzą na klienta.

 

Też mam doświadczenie z poznańskim Cykloturem. Szybko odpisują na maile, mają duży wybór towarów, plus jak dla mnie dobre ceny. Czas realizacji zamówienia też bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam xtrabike i centrumrowerowe, wzorowa obsługa, dobre ceny i szybka wysyłka :thumbsup: , za to odradzam cyklotur :down: niemiła i nierzetelna obsługa, zakupiłem u nich przedniego sztućca w opisie była manetka blokady, a otrzymałem bez, po rozmowie z cykloturem usłyszałem że jak znajdą u siebie manetkę to poinformują mnie i "mam sobie przyjechać po nią" czyli towar sprzedany, klient osrany. Po drugim telefonie usłyszałem że pomylili się i w opisie był błąd i manetki nie dostane, żenada! był to mój pierwszy i ostatni zakup u Durni z Cykloturu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...