Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich. Mam na ramie poscierany lakier, a na amortyzatorze wręcz wgłębienia spowodowane przez pancerzyki. Czy ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie?
ja rower profilaktycznie tam gdzie ewentualnie mogłyby linki obcierać zabezpieczyłem taśmą izolacyjną 2 warstyw taśmy jak na razie jest ok <_< a taśmę wiadomo zawsze można zedrzeć i założyć nową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

cholera te Lizardy sa bajeranckie pewnie porządne, tylko drogie :) 30 zł... :) ...widział ktoś coś oprócz Lizardów ??? ja tylko BBB : http://www.skleprowerowy-duda.pl/?p=produc...e&iProduct=1225 -----------> tylko problem z zaamówieniem tego w regulaminie tego sklepu internetowego pisze tak :

 

W skleprowerowy-duda.pl realizowane są zamówienia od wartości 50 zł brutto.

Zamówienia o niższej wartości prosze konsultować z BOK

(Biuro Obsługi Klienta)

macie cos ciekawego jesli chodzi o osłonki to zapodawać linki, na razie :)

 

Muzycom : gdzie dorwałeś te BBB-ki ???????????????????????????? musze kupic bo jak widze te obtarcia to mnie szlag trafia na miejscu :):D :D :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie jest jedna warstwa dobrej tasmy izolacyjnej i jest OK

 

Zależy jak pancerze są poprowadzone. Jak są blisko i napięte, a do tego twarde (czyt. tanie) to niszczą bardzo ramę. Ja profilaktycznie naklejam w tych miejscach taśmę i na to naklejki, które co jakiś czas wyrzucam i nowe przyklejam. Tylko nie takie za 30zł, a zwykła naklejka co za darmo dają :) Lub coś efektownego za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny patent zamiast naklejac cos na rame (najpierw tez tak mialem) to wycialem z mikrogumy o grubosci 1mm paski szerokosci ok 4cm i dlugosci ok 7cm, pocztek tego paska przykleilem do pancerzyka, nastepnie owinoalem pancerzyk na okolo i koniec paska znowu przykleilem. do klejenia uzylem kleju cyjanoakrylowego. wyglada to profi i spelnia swoje zadanie a kosztuje pare groszy.

 

jak ktos jest z 3miasta to chetnie odstapie troche takiej mikrogumy, mam tego sporo ;)

 

no i to foty mojego patentu :)

 

foto1ql1.th.jpgfoto2hk2.th.jpgfoto3gl6.th.jpg

 

pozdrawiam

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

kadargo ale to wcale nie spełni swojego zadania tak jak powinno. Owszem rama będzie mniej odrapada to bo jednak jest bardziej miękkie niż pancerz, ale nadal będzie tarło o ramę i ją rysowało (szczególnie w piachu, błocie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tasma na ramie wyglada tez beznadziejnie :)

 

no chyba ze sama swiadomosc ze pod tasma jest ladnie ci wystarczy :)

 

a pozatym ja mam matowy lakier i niestety wszystkie przyklejane wynalazki slabo sie trzymaja.

 

pozdrawiam

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miejsca które obciera pancerzyk od linki obkleiłem taśmą izolacyjną i wydaje mi się ze będzie się trzymać :D Pozdrawiam :D A że mam ciemny lakier to użyłem czarnej ale nie martwcie się taśmy izolacyjne są w kilku kolorach :D i każdy może sobie wybrać odpowiedni kolor. Oczywiście wielu osobą może się to nie podobać ale należy się zastanowić, albo obtarty lakier i możliwość korozji lub taśma lub inna osłona i troszkę oszpecony rower. A wierzcie mi to wcale tak źle nie wygląda. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...