Skocz do zawartości

Druga połowa sierpnia w Izerach, kto się dołączy?


Kedar8070

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie.

To mój pierwszy post na tym forum zatem pozwolę sobie tutaj przywitać sie z Wami.

 

W drugiej połowie sierpnia wybieram się popedałować trochę po Izerach. Zakwaterowanie w Świeradowie Zdroju lub okolicach. W planach jazda po singiel trackach na zboczach Smerka i Izerskiego Stoku, wjazd na Stóg Izerski koleją gondolową, wypad na Polanę Jakuszycką może Harrachov, Szklarskia Poręba i okolice.

Szukam ludzi którzy chcieliby się dołączyć lub ekipy do której ja mógłbym się dołączyć.

 

Będę jechał z Koszalina około 15 sierpnia, samochodem osobowym z bagażnikiem na trzy rowery. Po drodze mogę kogoś zabrać. Koszt to udział w zakupie paliwa, zakwaterowanie, wyżywienie itp.


Jeśli ktoś chciałby to zapraszam. Jeśli ktoś mógłby mnie zaprosić to byłbym wdzięczny.

 

Do zobaczenia na szlaku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to dużo człowiekłów z Wro sie do Szklarsiej wybiera na długiego  weekenda :devil: W różnych celach:startowcych,rekraacyjnych ,turystycznych i towarzyskich

.

2. czy w związku z festiwalem nie ma kłopotów z noclegiem ? Do tego długi weekend.

Mixu,bez paniorki,kwater tam pod dostatkiem,nie braknie,ceny różne .Tylko nie każdy ugości ludzi z rowerami,bo to niby kłopot z przechowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale trafiles! W przyszlym tygodniu bedzie wielki festiwal rowerowy - poczytaj , moze Cie zacheci :)

 

Izery super opcja, celujesz w naturalne singletracki a nie ten kompleks singletrek pod smrkiem, tak?

 

Tapniete z Granda

 

Zachęcony jestem na maksa, jestem wręcz zdesperowany ;-)

Czy mają to być naturalne singieltracki czy te z pod Smrka to szczerze mówiąc nie wiem. W zasadzie to bez znaczenia, ważne że rower i góry. Moje umiejętności nie są mistrzowskie i musiałbym sprubować swoich sił na różnych szlakach.

 

1. Na jak długo ?

 

2. czy w związku z festiwalem nie ma kłopotów z noclegiem ? Do tego długi weekend.

 

Na jak długo? Myślałem o pełnym tygodniu. Podróż z Koszalina na dwa czy trzy dni jeżdzenia to średnia przyjemność.

Nocleg? Cos sie znajdzie, jak nie Świeradów to okolice. Może czeska strona. Jest samochód, zawsze mozna podjechać tam gdzie się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę spamować, ale że przeglądam regionalne tematy to mogę Ci wskazać jeden nocleg w Izerach. Adres jest w stopce ;)

A na poważnie, to możesz też znaleźć opisy paru tras w okolicy. No i pytać, bo jestem tubylcem ;)

Do zobaczenia na trasie !

 

 

To nie spam tylko pomoc i informacja. Wielkie dzięki. Wygląda na to że mam już gdzie mieszkać ale nie mam z kim jeździć. Naprawdę nie ma nikogo chętnego do wspólnego popedałowania albo grupy co by przygarneła jednego nizinnego rowerzysty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Poznania jest dwóch co wyjeżdżają15.08 nad ranem, ale nie mogą znaleźć noclegu...więc pewnie nie pojadą. Chyba że kumpel zrezygnuje to mogę jechać z Tobą....tyle, że ja chciałbym wracać 18.08 : /

Kolega dzieniol proponował nocleg w Izerskim Zakątku http://izerskizakatek.pl/rower/ więc jeśli chcielibyście się dołączyć do kwatery to zapraszam. Zawsze byłoby nas więcej więc taniej. Niestety nie będę wracał 18 więc drogi powrotnej nie zapewnię. Z Koszalina do Świeradowa przez Poznań mam 500km. Nie gniewaj się ale nie będę robił tysiąca kilometrów aby pojeździć trzy dni rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...