Skocz do zawartości

[obojętnie]Szybki , Solidny , firmowy rower do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Państwa !

Planuję kupić rower , chcę się nim ścigać (maratony) oraz jazda w fr/enduro , ale też nieraz robić trasy

ok.150km/200km . Moje kryteria to rower firmowy,solidny,i bardzo ale to bardzo szybki .

Budżet to 1500zł (mogę nadciągnąć na 200zł ale wolałbym nie ale jak rower był by bardzo ale to bardzo bardzo szybki to nadciągne) .

 

Najlepiej Giant/Cube/Scott .

 

Witam Serdecznie Państwa !

Planuję kupić rower , chcę się nim ścigać (maratony) oraz jazda w fr/enduro , ale też nieraz robić trasy

ok.150km/200km . Moje kryteria to rower firmowy,solidny,i bardzo ale to bardzo szybki .

Budżet to 1500zł (mogę nadciągnąć na 2000zł ale wolałbym nie ale jak rower był by bardzo ale to bardzo bardzo szybki to nadciągne) .

 

Najlepiej Giant/Cube/Scott .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to się nada. http://allegro.pl/axer-sport-frico-rowerek-biegowy-regulowany-czerwo-i3375713168.html Niestety w tym rowerze wiele zależy od kolarza... bo ten rower będzie tak szybki na ile szybki jest jego prowadzący , ale wierzę w Ciebie :)

poza tym, czyżby rozdwojenie jaźni - mężczyzna a mówi o sobie "zrobiłam" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-rower-gorski-ID3hwYT.html#76e4f0a3ee

będzie idealny, solidny (gruba rama), szybki (bo czerwony) i będzie idealny do fr bo rama amortyzowana :D

 

P.S.: Adminie widzisz i nie grzmisz....

Fajny ten rower  , wygląda na sportowy . Fajne amortyzatory do skoków  , solidna rama jutro zadzwonię .

Coś jeszcze macie?

To konto brackiego .

 

Ze swojej strony poleciłbym taki model 

rocket-bicycle6.jpg

 

O a do tego gratis laseczka http://allegro.pl/sparta-solidny-i-szybki-rower-miejski-meski-i3439633986.html    :)

Jak by nie ta rura wydechowa to fajny rower

 

myślę, że to się nada. http://allegro.pl/axer-sport-frico-rowerek-biegowy-regulowany-czerwo-i3375713168.html Niestety w tym rowerze wiele zależy od kolarza... bo ten rower będzie tak szybki na ile szybki jest jego prowadzący , ale wierzę w Ciebie :)

poza tym, czyżby rozdwojenie jaźni - mężczyzna a mówi o sobie "zrobiłam" ?

kpisz sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na temat jaki zalozyles 150 zl ??? a moze poprostu z rozpedu sie pomyliles i mialo byc 1500 zl ?? bo to kolosalna roznica te jedno zero !! dlatego te kpiny ! :woot:

 

A no tak 1500zł błąd :)

ja? gdzieżbym śmiał. Podchodzę tak samo serio do tematu jak pozostali użytkownicy  :yes:  

Czyli serio ? OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 do FR/enduro ?

 

Jak się baaardzo postarasz to starą konę stinky zmasakrowaną kradzioną może znajdziesz...

 

Nie ten budżet do FR IMO.

Lubię ekstremalną jazdę , kumpel jeździ na składaku ze mno po lasach i daje rade . Raz nawet na takiej chopie salto zrobył . Kony nie chce , ja chce firmowy .

 

Kup sobie Lazaro Integral / Kands Maestro / Tander Navigator (na alivio) resztę zainwestuj w siodełko, chwyty i co tam uważasz.

Dziwne nazwy mają , po co mi siodełko , chwyty ? Ten rower tego nie ma ? EEEEE to pewnie jakiś słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ekstremalną jazdę , kumpel jeździ na składaku ze mno po lasach i daje rade . Raz nawet na takiej chopie salto zrobył . Kony nie chce , ja chce firmowy .

 

Dziwne nazwy mają , po co mi siodełko , chwyty ? Ten rower tego nie ma ? EEEEE to pewnie jakiś słaby

 

Ekstremalna jazda na rowerku za 1500,-... Ja pier#$%@

 

To ja wydałem 1700 na rowerek do jazdy po zróżnicowanym terenie w celach rekreacyjno-sportowych, a za 1500 można szukać maszyny do ekstremalnej jazdy ? Że też ja nie wiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny ten rower  , wygląda na sportowy . Fajne amortyzatory do skoków  , solidna rama jutro zadzwonię . Coś jeszcze macie?

 

Jak by nie ta rura wydechowa to fajny rower

 

No,no fakt postarałeś się widać że ten rower jest stworzony do wyścigów . a coś jeszcze macie?

 

Lubię ekstremalną jazdę , kumpel jeździ na składaku ze mno po lasach i daje rade . Raz nawet na takiej chopie salto zrobył . Kony nie chce , ja chce firmowy

 

Dziwne nazwy mają , po co mi siodełko , chwyty ? Ten rower tego nie ma ? EEEEE to pewnie jakiś słaby

Jak dla mnie to tyle w temacie...

@up łap kryteria autora :)

Planuję kupić rower , chcę się nim ścigać (maratony) oraz jazda w fr/enduro , ale też nieraz robić trasy ok.150km/200km . Moje kryteria to rower firmowy,solidny,i bardzo ale to bardzo szybki .

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...