Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2013 cz.2 (bez spamu proszę)


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

Walka do ostatniej sztuki. Udało się mi i  mojej lubej kupić kurtki z kapturem- o dziwo jestem miło zaskoczony. Nie zabrakło przepychanek przy wejściu, wręcz bijatyki. Te kosze makabrycznie suwane po podłodze, uderzyły nie jedną osobę. U siebie o 7;00 naliczyłem 87 (!) osób. W sumie 2/4 to starsze osoby które nie wiem po co stały a potem leciały do stoisk. I tak wychodziły z niczym.

Sorki za offa. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś ten plecak???

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-D3447850-4CFE4E78/lidl_pl/hs.xsl/index_44615.htm

jak z jakością?Widziałem,że posiada siatkę dystansującą na plecach i ma pokrowiec, myślicie, że warto go kupić na rower tej cenie?

na rower mysle ze za duzy widziałem go na żywo na trekking tak

w przyszłym tyg ma być taki

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-AD900523-BB9365F3/lidl_pl/hs.xsl/index_44708.htm

Ten model wydaje się lepszy węższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma tą siatkę na plecach czy nie ? Właśnie takiego większego potrzebuje, mam taki wąski komin i jak dla mnie jest do niczego.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Tak, ma .... tylko nie wiem czy "pręty"  dystansujące siatkę od plecaka nie są zbyt elastyczne, nie wiem jak to będzie wyglądało przy większym obciążeniu w plecaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Z. Gorze oblecialem 3 Lidle. Kolejki przed sklepem, kobiety braly po kilka kurtek na raz, szarpaly, wyrywaly sobie rzeczy, czesto uzywajac przy tym lokci i slow powszechnie uznawanych za obelzywe. Normalnie chyba zaczne te osoby nagrywac (na wlasny uzytek). W przeciagu 3h wymieciona wiekszosc kurtek (zostaly niebieskie meskie z wysoka stojka), w 1 sklepie zostal 1 plecak (dosyc zmeczony - jakby cale osiedla o niego walczyly i po ciezkich bojach zostawily), butow bylo pelno - widocznie nie cieszyly sie duzym zainteresowaniem. Mi udalo sie zdobyc czarna kurtke z niebieskimi wstawkami w rozm XL - rekawy dobre na dlugosc, a pod spod wejdzie jeszcze spokojnie bluza - dosyc szerokie sa te kurtki. Mam wzrostu 193cm, L miala za krotkie rekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zakupiłem jeszcze dzisiaj okularki z kauflanda. To jest praktycznie ten sam sprzęt co te z lidla.

W lidlu były 3pary szkieł.

 

Kupiłem buty i spodnie trekkingowe - spodnie wyglądają dosyć marnie

Miałem kupić te spodnie ale faktycznie były cienkie wiec zrezygnowałem, na lato może dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że pójdę w weekend oblukać te kurtki  :icon_confused:  Mam nadzieję, że przynajmniej skarpetki będą. 

Polecam te po 13zł, mam jedne a teraz zamierzam kupić kilka par. Nie wiem jak ta koszulka kompresyjna ale mam bieliznę termiczną z zeszłego roku i jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem buty i spodnie trekkingowe - spodnie wyglądają dosyć marnie, natomiast buty w tej cenie, to wg mnie rewelacja.

 

Buty rewelacja? Wyglądają na to samo co były rok temu i one są tragiczne do chodzenia. Na długie trasy kompletnie się nie nadają. Noga strasznie się w nich poci i robią się odparzenia. Po przejściu w nich jakiś 100 km podeszwa już się poprzecierała i w jednym miejscu zaczynają się rozklejać. Buty od chińczyka za 20 zł są o wiele lepsze i trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pinio46 i jak ten plecak? Daj znać jakie wrażenia....kupił go ktoś jeszcze?????

Pozdr!

A więc plecak zakupiony. Powiem tak, Deuter to nie jest ale nikt się nie spodziewa za 69,99 jakichś cudów. W miarę przyzwoicie wykonany jakieś tam nitki i takie tam jak zwykle się znajdą wiadomo, ale cóż jak za te pieniądze może być. Ta siatka mogła by trochę bardziej odstawać od pleców bo mam wrażenie że za bardzo przylega. Mnie on jest potrzebny na dojazdy do pracy kilka km i myślę że tą funkcję będzie spełniał spokojnie. Gdyby trafiła się dłuższa wycieczka to ma nawet wyjście na bukłak jak co ;) Ma również pokrowiec przeciw deszczowy chowany pod spodem w kieszonce. Reasumując jak ktoś potrzebuje taniej alternatywy dla Deutera to może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty od chińczyka za 20 zł są o wiele lepsze i trwalsze

oceniałem je tylko po wyglądzie. Jeżeli jest tak, jak mówisz, to trudno - myślę, że za 69zł nie można za wiele sobie obiecywać. Potrzebowałem butów na jakieś leśne wycieczki i jakieś wyjazdy w plener. Jak wytrzymają rok, to spełnią swoje zadanie, jeśli rozpadną się wcześniej, to nie będę za nimi płakał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...