Skocz do zawartości

[kask] Lazer Goa - warto kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi kaski lazera jakos nie pasuja. Poza tym ten wg mnie jest strasznie brzydki :blink: (ale to juz kwestia gustu)

Zanim kupisz kask to musisz pochodzic po sklepach i przymierzac i jeszcze raz przymierzac. Wybierz ten ktory bedzie dobrze lezal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to bardzo fajny kask, zwłaszcza za tę cenę (i tu się z Juraskiem nie zgadzam). Co do walorów estetycznych - tu się można oczywicie spierać :) .

Naomiast nie ulega wątpliwości, że przed zakupem trzeba koniecznie przymierzyć :) .

Pozdrówko w opozycji :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Ecie. Model jest najprawdopodobnie z roku 04 bądź 05. Sam kupowałem u tego człowieka w zeszłym roku Lazera i jestem z kasku bardzo zadowolony. Dobry markowy kask w takiej cenie ciężko znaleźć. W przyszłym miesiacu postaram się namówić na niego moją dziewczynę. Mam nadzieję, że skusi się na ten motyw z kwiatkami ;), jak na razie kaski nie za bardzo jej się podobały, chociaż nie kwestionuje ich przydatności.

Z Legnicy do Wrocławia masz niedaleko. Może warto się przejechac i obejrzeć na żywo, przymierzyć. Sklep mieści się koło Placu Grunwaldzkiego, ale niestety jest mocno zamaskowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wczoraj zauważyłem, iż ten kask jest na allegro za 82zł...w ostatnim czasie poszukiwałem nowego kasku, ponieważ mój bell juz troche przeżył:D...obwodowo będzie dobry, jednak nie wiem czy będzie dobrze leżał, jednak będzie on dla mnie, albo dla taty, zależy komu będzie lepiej leżał, więc szanse na to, iż będzie pasował są duże. Powiedzcie mi, czy warto dać za niego 82zł? Może wygląd zbyt ciekawy nie jest, ale nie jest też najgorszy, a najważniejsze jest bezpieczeństwo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item137174295_nieban...pln_za_23_.html

 

o tą aukcje chodzi? wg mnie ten lazer za taką kasę to dobra propozycja, a z tego co pamiętam to lazer bardzo dba o to aby ich kaski zapewniały jak największe bezpieczeństwo (ma najsurowsze normy ze wszystkich producentów, a przynajmniej tak było jakieś 3 lata temu, bo wtedy o tym czytałem)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...