Skocz do zawartości

[odziez] Quest Sport?


Rekomendowane odpowiedzi

sam nie kupowałem , ale miałem kontakt bo chciałem zamówić sobie własny projekt koszulki. Sklep prowadzi matka Majki Włoszczowskiej, Lotto jeździ w strojach Quest także o jakość bym sie nie martwił, ale niech lepiej wypowiedzą się osoby które tam kupowały. Fajną sprawą jest to że zrobią ci dowolny ciuch rowerowy tak jak chcesz z nadrukiem jaki chcesz. ja z mojej strony polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa ceny bo na moje maile nie odpowiadaja :)

 

Nie bój się odpowiedzą. Na mój odpowiedzieli dopiero jak drugiego im wysłałem. W miły sposób napisali mi że teraz nie będą się zajmować jedną kurtką ( chciałemu nich zamówić kurtkę na wiosne i jesień) bo są bardzo zajęci wykonywaniem zleceń, których mają widzocznie bardzo dużo.

 

Mam nadzieję że nie będą mieli cen zaporowych, chociaż można się tego spodziewać w przypadku możliwości zaprojektowania koszulki przez samego klienta. Ale zobaczymy jak przyślą cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność zamawiać rok temu w Quest Sport sporą partię koszulek dla naszej grupy (35 szt.). Byłem osobiście w firmie u Pani Ewy Włoszczowskiej, omówilismy wszystko, wybrałem materiał (identyczny z jakiego szyje Biemme koszulki po ok. 140 zł). Trudno mi wypowiadać się jakie dzisiaj są ceny. Rok temu firma startowała, projekt (uruchomienie produkcji) kosztował 200 zł, koszulka gotowa ok. 85 zł za sztuke. Projekt graficzny był nasz w Corel Draw. Koszulki miały rózne rozmiary. Jakość nadruku znakomita. Reprodukcja barw również. Po roku jeżdżenia ( i prania) nie mamy zastrzeżeń co do jakości. Wydaje mi się, że najlepszy efekt osiąga się opracowując jednolity projekt dla grupy przyjaciół. Jeździlismy tak w różnych krajach (Niemcy, Czechy, Austria) i robi to wrażenie na ludziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W załączniku macie cennik jak kogoś interesuje. Może zamówie u nich kurtke jesienna z membraną. Tylko czekam na jakieś szczegóły odnośnie tego materiału z jakiego jest ona wykonana

 

PS ceny sa netto wiec trzeba doliczyc 22% VATpost-103293-1227132525_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...