Skocz do zawartości

[Rower] MTB do 1500zł


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

A trek według ciebie nie jest sprawdzoną marką? Ta firma słynie z jednych z najlepszych ram. A kross ponoć nie ma najlepszych... nie mówie że są złe ale gorsze od treka. Zastanawiałem się takźe nad Ginatem Youkonem. Giant takźe słynie z bardzo dobrych ram. Odstrzasza mnie tylko ten amortyzator :D Popytam jeszcze jak to dokładnie z tą gwarancją TREka.

Dziękuje za opinie, Pozdrawam

Źle mnie zrozumiałeś :(

Nie napisałem że trek jest zły, ale żeby się nie kierować gwarancją :).

Kross ramy ma myślę całkiem sensowne jak na swoją cenę, sam jeżdżę ta takiej ramie i nie narzekam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieszak w twoim przypadku najlepszym wyborem będzie rower Crossowy - Rulez już Ci na to zwrócił uwagę podając link do takowego.

 

 

 

A jeśli już ma być to MTB, to wydaje mi się, że lepszym i tańszym wyborem byłby ten Kross Level A4 z linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wkońcu chcesz wydać? Bo może od razu zacznijmy szukać rowery z karbonową ramą. 1500-1700-teraz 2000zł Według mnie nie warto dopłacać. Jak głównie będziesz jeździć po mieście to może faktycznie weź krossowy. Jak wchodzisz na stronke to przeglądaj rowery z menu Kross. Są to rowery o mniejszym skoku amortyzatora i bardzień przystosowane do miasta. Sam musisz się zastanowić gdzie będziesz na nim jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Podpinam się pod temat. Mam 179 wzrostu i 85 kg wagi poszukuje roweru do 1500 własnie. Przeznaczenie: chciałbym żeby był w miare uniwersalny -> asfalt, górki, las itd. Obczaiłem sobie takie dwa modele:

http://www.mudserwis.com/kross-level-a4-2008-p-173.html

http://www.mudserwis.com/unibike-evolution-2009-p-296.html

 

Może jakieś inne zaproponujecie:)

 

proszę o pomoc w wyborze bo się nie znam, będzie to mój pierwszy rower mtb. Z samego suchego czytania tych for niczego praktycznego sie nie dowiedziałem, tylko mętlik w głowie:):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...