Skocz do zawartości

[problem] odparzenie naskórka rąk


Crotalus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :!!:

 

 

Mam taki problem-jeżdżę wyczynowo na rowerze (street) i za kazdym razem jak wyjde to mam odparzenia naskórka rąk.Naskórek odchodzi mi od skóry.Jeżdzę w rękawicach sixsixone,ale to nic nie daje,ręka mi się poci i później już wiadomo.Stosowałem talk,ale nic nie pomogło :excl:.Teraz musiałem zrobic sobie przerwę kilku dniową,aby naskórek sie odbudował,smaruje ręce odżywczym kremem do rąk,aby przyspieszyc ten proces.Koledzy jeżdzą i nic im sie nie dzieje.Nie wiem,czym to jest spowodowane ;/,zastanawiam sie czy jeździc bez rękawic,ale wątpie,że to coś pomoże.Kiedyś tak jeżdziłem i było podobnie.

Może ktoś z Was mial taki problem??? :)

 

Z góry dzieki za odpowiedź :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie odwiedz dermatologa albo kosmetyczke bo to osoby, ktore najlepiej znaja sie na chorobach skóry bo to co mowisz to raczej fizjologiczne nie jest.

 

 

Też tak zrobię,tymbardziej,że nie będę miał problemu,bo mam wujka - dobrego dermatologa.Dopiero będę mógł się z nim widzieć w piątek,ale jak na razie nie będę jeździł,niech narośnie naskórek.Z początku myślałem,że zejdzie,narośnie nowy grubszy i problem zniknie,ale tak zapewne nie będzie.

Ok,dzieki za odpowiedź

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...