Skocz do zawartości

[1500-2300] Rower uniwersalny bardzo ważne.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam zamiar kupić sobie rower myślałem nad CTM RAPTOR 1.0 co o nim sądzicie ?
tutaj jest link do rowerku :
 
Haibike drt rc 
 
lub
 
Ctm Raptor 1.0 lub 2.0
 
Rower miał by mi służyć do dojazdu do pracy, różne wypady w las , jazdy po mieście , trochę dłuższe wyprawy ( max 30KM ) i lekko stunt jakiś mały ;)
 
I jeszcze jakbyście mogli jaki polecacie tego typu własnie rower do 2300 złotych ale żeby był solidny .
 
WZROST - 178
WAGA - 87
 
 
Pozdrawiam
-M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rowery co podałeś są z przeznaczeniem do Dirtu. Z Twoim wzrostem zapomnij o dłuższych trasach na tak małych ramach.

 

Licytuj tego Crime'a, może się uda:

http://allegro.pl/kross-crime-2-profesjonalne-enduro-przebieg-20km-i3289938534.html

Własnie takie do dirtu mi się podobają bardzo a może jak bym dał wyżej siodełko to by dało rady pojechać dalej ? :)

Ten co podałeś jest ładny ale strasznie drogi na 100% licytacja przekroczy 2,5 tysiąca .

 

Prosił bym o więcej info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polemizowałbym też z szukaniem roweru do dirtu jako roweru uniwersalnego... No uniwersalny to on na pewno nie jest:) Przecież w tych rowerach siodło jest na wysokości kolan i się na nim siedzi chyba tylko wtedy, kiedy rower stoi:) Aby na nim jeździć jak człowiek to chyba by trzeba zamontować jakąś monstrualnie długą sztycę...Do tego pozostaje co najmniej nieuniwersalna geometria...Raczej nie tego trzeba szukać jako rower na dojzady do pracy:)

 

No tak ale można dać sobie siodełko wyżej i jest cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...