Skocz do zawartości

[spodenki] Fundnąłem sobie za grosze, polecam :]


Rekomendowane odpowiedzi

feroti pewnie najlepsza wloska marka ;) do lasu wystarcza:P jak gadki pod nie zaloze B):D wydaje mi sie ze kazde jasne spodenki tak beda mialy,ze dupe bedzie widac,a jak sie myle to jak patrzec na sklad?? musze kupic drugie jakies bo wcale takich dlugich nie chcialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, że temat nie w tym dziale (powinnien być w Odzież)... Dwa, że "byk" w nazwie tematu (pisze się "fundnĄŁem", a nie "fundnelem")... A trzy: co ma wnosić ten temat na forum? Ani żadnego pytania, ani żadnej oceny (żeby przenieść go do działu Testy)...

 

Zastanów się następnym razem zanim napiszesz kolejny bzdurny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Maspex współczuje ci ( braku pomyślunku :] )- wystarczyło się przyjżeć fotkom przecie na 1wszy rzut oka widać że te gacie będą za kolana tzw 3/4 :]

kolejna sprawa - powiedz czego sie spodziewales po spodenkach za 19zl :] :question: No właśnie :]

Reasumując nie widze najmniejszego sensu istnienia tego tematu jako przestroga przed tymi gaciami :] Przecie to widać odrazu że one do niczego się nie nadają :] ( no chyba że jakiś efektowny pożar :] )

A temat dotyczy gaci więc jakby nie patrzeć jest to " Odzież rowerowa" dlatego też włąśnie w tym dziale powinien znalęźć się temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...