Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A4 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja też mam levela a4 od rónych 3 tyg i ma przebieg ok 250km i wsyzstko było ok i byłem z niego zadowolony do dnia dzisiejszego gdy myłem rower i nagle zauważyłem na spawach tylego widelca odpryski jakieś na spawach więcej info w temacie o tym strona http://www.forumrowerowe.org/tylny-widelec...ie--t21603.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do axolotla, czy nie prosciej dokrecic zacisk i sprawdzic czy to sztyca stuka? Czy porady wirtualne sa skuteczniejsze niz kilka ruchow kluczem?

 

 

Problem rozwiazany, za krotka sztyca, strzela jak diabli <_< Moze nie skuteczniejsze ale bardzo bywaja pomocne :P Az czasem czlowiek sam sie dziwi :D

 

Pozdro @ll :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co sadzicie o zamontowaniu hamulcow tarczowych do krossa level a4, czy "tarczowki" nie zniszcza amora w sensie obizenia sily hamowania a moze ktos ma zamontowane i sie podzieli spostrzezeniami. Dla przykladu kolega w Activie =P rozwalil amor przez hamulce tarczowe wygial sie ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chodzi o kolory leveli na stronie krossa to jest wyjatkowo slaba strona firmy. Koloru przedstawionego na a4 nie ma w sprzedarzy- jest on dostepny tylko w A6. Za to kolor A4 jest na a6 ze strony. Troche zakrecilem ale mam nadzieje cos wyjasnilem:)

Jafo! Czyli idealna pogoda do xc;) Ja sie ciesze ze soli na drogach jeszcze nie ma bo to dopiero bylaby stypa...Swoja drogą kiedys i to nadejdzie:(

Przy okazji- jak usposabiacie swoje maszyny do zimy? Ja moze pozaklejam przed solą jakies widoczne miejsca gdzie moglaby sie owa dostac do golego aluminium typu dziurki do mocowania blotnika z tylu. Macie jakies pomysly moze jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...