Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A4 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.. No w sumie...

Napisałem maila do działu serwisu Krossa ze zdjęciami- ciekawe kiedy odpowiedza... :)

Ciakawe co teraz? Reklamacja? Czy naprawa w serwisie?

Eh... może pewnych rzeczylepiej nie wiedziec- Taki byłem zadowolony z tego roweru :/

 

W ogole to dzieki za pomoc Ziom! :)

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo 10 godzin nie minęło jak dostałem odpowiedz serwisu Krossa! :surprised:

:

 

Witam,

 

Proponuję wizytę w najbliższym serwisie. Jeżeli posiada Pan podbitą kartę

gwarancyjną (z pieczątką sprzedawcy) jest ona dokumentem uprawniającym do

napraw gwarancyjnych w całej Polsce. Na końcu książeczki gwarancyjnej jest

wykaz punktów serwisowych i w każdym z tych punktów powinien uzyskać Pan

pomoc. Serwisant oceni, dlaczego nastąpiło przesunięcie koła - w przypadku

jakichkolwiek wątpliwości będzie kontaktował się z serwisem KROSS w

Przasnyszu.

Proszę wybrać najwygodniejszy dla Pana serwis - w miejscu zamieszkania lub

za jakiś czas w Poznaniu.

Jeżeli rower do tej pory sprawował się bez zarzutu to prawdopodobnie chodzi

tylko o przesunięcie koła.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Prynajmniej firma jako całość nie podpada ;) Inna sprawa, że wiele to sie nie dowiedzialem hehhee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obrócilem mostek tak abym miał lekko niższą kierownicę pozostawiając wszysktie 3 nakładki na dole, tak jak były. Ma ktoś tak i czy lepioej mu się jeździ? Mostek obrócony+3 nakładki na dole:)

 

Napisze wrażenia z jazdy i zdjęcia:

 

http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/18755/

 

http://www.bikefoto.pl/rower/zdjecie/18756/

 

Ogólnie mi sie nudzilo ichciałem coś porobić... na początku luzy bły straszne bo muszą być zawsze 3 nakładki niestety:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedna podkladke osadzona na mostku od gory, a sam mostek spoczywa na misce od sterow ravek :D

 

Nie usza byc 3 podkladki dystansowe, kwestia uciecia rury na wysokosc ci odpowiadajaca.

 

 

 

I wywal ta stopke, odblask ze sztycy, a te rogi to bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam A6 i obróciłem mostek i obniżyłem o 2podkładki. Teraz jak chce sobie ścignąć to mam lepszą kontrolę nad kierą, mogę się bardziej wychylić do przodu i uzyskać większą prędkość. Oprócz tego nie mam tak wygiętych dłoni w nadgarstkach jak miałem wcześniej i wygodniej mi się jeździ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Zmienilem niedawno w moim Krossiku opny na lzejsze, a mianowicie Kenda Karma. Wczoraj pojechalismy na Sleze podjezdzalismy szlakiem 3km ( pomijac stan przedzawalowy z braku kondycji, w sobote powrot z 2tyg. wczasow) i bylo fatalnie, opony sie slizgaly po kamieniach, a przy zjezdzie naprawde ciezko bylo opanoac rower no i zaliczylem glebe. Dzisiaj jazda standradowa trasa i znow gleba, na zjezdzie tylko tym razem z glebszych piachem. Nie wiem czy to przez moja kiepska jazda, czy tez cos jest nie tak z tymi oponami i nie nadaja sie w teren. Nie powiem po lesnym drozkach i asfalcie smiga sie za######iscie, trase lesno-asfaltowa ( 33km w tym 11 las 22 asfalt )zrobilem 5 minut szybciej niz na Schwalbe. Co sadzicie o tych Kendach? Czy jest to poprostu kwestia objezdenia sie i nabrania wprawy, czy tez opny te nie nadaja sie w teren?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djmac tez bede naprawiał blokade amorka - jak to zrobiłeś?

Coś z tą srubą imbusową? WD-40 :D

 

Regulacja twartości to co innego, te ta zółtawa (+ - ) pokrętka, która nic nie zmienia, no może z 1 cm jest mniejszy SAG :)

 

 

--

froggio ja ci dam przy okazji fotem ale z tego co pamietam to suport wystaje kilka mm - o te "wystawanie" chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Rogi dawno zdjęte ^^ Do łamanej kiery nie pasują zadne rogi.... no moze WCS jakieś bardzo króciutkie:)

 

Nózka jest mi potrzebna.... rower nie jest po to żeby ładnie wyglądać tylko żeby bł praktyczny no ludzie .. nie zawsze znajdzie się kamiec czy drzewo o które można oprzeć;)

 

Światełko ze sztycy nie zdejmę bo po co? Też coś nie pasuje w wyglądzie?! watpie...

 

Ja po przestawinie/obróceniu mostka zauważyłem żebolą mnie ręcę dużo bardziej po dłuższej jeździe:/ cąły ciężar podtrzymują ręce więc muszę ponownie zmienić uustawienie.. dokładnie bolą nadgarstki i okolice śródręcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wzialem klucz i wykrecilem ta srube gdzie jest te OPEN i LOCK :D odkrecilem to :D tylko uwazaj na rece bo wystrzeli lekko :) no i wzialem to trzymalem jednym kluczem w powietrzu zacisniete a drugim francuzem zlapalem za te pookretlo - open lock i przekrecilem na open - az zaczelo tak pykac jak na poczatku :D no i skrecilem i dziala :D

 

a ta regulacja - + - to u mnie wogole nie dziala nic tzn kreci sie ale nie czuc zadnej roznicy :) u Ciebie tez tak jets ? moze i do tego sie dobiore :D

 

u mnie ten + - to jest z takim czerwonym paseczkiem w srodku :D i jest cala reszta czarna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie z tym poradziłem za dnia :D

 

Ten wkręt 6 boczny nie albo nie łapał u dołu imbusa, albo ten imbus na dole sie zapiekł - tylko czemu mogłem kręcić tym wkrętem ? :033:

 

Ważne ze już działa, a do krossa dzwoniłem tylko po to, by dowiedziec sie, czy są twardsze sprezyny, bo moj SAG to z 4 cm aż :(

Powiedzieli, że nic o tym nie wiedzą i radzą do czasu gwarancji jej tam nie montowac, by jej nie stracić - .... n.c.

 

MOZE wsadzić tam na góre sprężyny coś, by była twardsza? ;)

Zabierz sie pierwszy za to ;)

 

Pokretło regulacji wstepnej u mnie działa ;) zmniejsza mi SAG z jakiś 45 do 38 mm :D

czyli tylko jakaś imitacja.

 

ps. podliczyłem wage częsci, jak ktos jest ciekawy to zapraszam (PS. na czerowono sa nowe częśc lżjesze! niż fabryka dała :D )

http://images2.fotosik.pl/171/68c679f3e7790948.gif

Edytowane przez evo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ten imbus na dole to jest krociutki - ile on ma moze ze 2-3 cm.... szczerze to on nie wyglada tak jakby cos tam trzymal :) wiem ze tylko nie wyglada.... :)

 

jak wlaczysz ta blokade i amor jest sztywny to przy podrzuceniu kola podczas jazdy tez masz taki metaliczny stuk ? nie zawsze ale dosc czesto...

 

to nie latwiej chwycic sie za klucz i sprawdzic czy da sie go jeszcze dokrecic :P bo moze zbednie bedziesz sie wloczyc po serwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...