Skocz do zawartości

[buty] spd


Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc rowerem wszystkiego się spodziewałem : że dzieck mi wbiegnie pod koła ,złapię gumę ,zaliczę OTB ,zerwę ańcuch. To co dzisiaj się wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wracałem od babci ,pogoda się poprawiła 26km/h na liczniku. Odruchowo wypinam się ,zwalniam przepuszczam pieszych. Jadę już ok50m i nie mogę wpiąć lewego buta "co jest"?? Zatrzymałem się ,patrze a w pedale wpięty blok wraz z częścią podzeszwy. :P Czy wy też macie takie przypadki? Podsumowując ,butki kupione na allegro przetrwały ze mną niecałe 1000km...teraz siędzę i myślę jak zdobyć kase na nowe buty. :025: FOTKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobna sytuacje - bo niemoglem wypiac buta - ale mialem wiecej szczescia bo w moim wypadku blok sie tylko mocno obluzowal.

Mysle ze za te 40zl to i tak w nich troche pojezdziles.

 

Co do kupowania uzywanych butow ... rozumiem ze czasem jest krucho z kasa i czlowiek kupuje cos uzywanego ale :) buty ?? dla mnie to jak by kupowac uzywana szczoteczke do zebow :035:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...