Skocz do zawartości

[konto] jak odzyskać? - ROZWIĄZANY


Gość GdyniaBiker2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GdyniaBiker2

Cześć,

 

mój profil główny, to GdyniaBiker .

 

Miałem do niego przypisany adres mail na onecie, ale skrzynkę tę usunąłem (nie zablokowałem, czy przestałem używać).

 

Wszystko działało, dopóki nie przypomniałem sobie, żeby uczciwie zaktualizować go - i podałem adres nowej skrzynki (gmail).

 

W tym momencie do potwierdzenia operacji wymagany był link wysłany na adres onetowy.... którego już nie mam.

 

Aktualnie mój stary adres onetowy jest niedostępny do użytku, ale jeśli ktoś go użył, to próba kontaktu z nim na razie mi się nie udała

(brak odpowiedzi).

 

Pisałem raz do Was - administratorów - i dostałem wtedy chyba jakiś link na mój nowy adres - ale to nie pomogło (po użyciu of kors),

kiedy chcę coś zrobić na forum będąc zalogowanym, pojawia mi się dalej komunikat, że nie mam do tego uprawnień. 

 

Wiem, mój błąd, ale chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, długo go używałem.. Pomożecie :)?

 

Mikołaj

 

PS załączam obrazek błędu wyskakującego przy kliknięciu czegokolwiek. Dodam, że link górny prowadzi do tego samego

okna w moim przypadku, a dolny - kontakt z administratorem - nie działa.

post-163330-0-49513100-1366368254_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...