Skocz do zawartości

[zakupy cz4] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Rękawiczki BG Ridge Long Finger oraz gripy ESI Chunky.

Rękawiczki bardzo delikatne, spodziewałem się czegoś mocniejszego. Posiadają wstawki żelowe ale chyba tylko do jazdy na kolarzówce gdyż w chwycie na mtb żel się styka się z kierownica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zakupiłem tochę części i zmieniłem napęd :).

Łańcuch: CN-HG50

Kaseta: CS-HG51

Korba: FC-M410

Wkład suportu: BB-50

Opony: Schwalbe Tyrago 1.60x28

Ładny dzwonek :)

Oświetlenie tylnie :)

 

Oprócz tego serwis piast, wymiana i smarowanie linek (pordzewiały), pancerzy (popękały).

 

Unibike Viper troszeczkę został podrasowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem dziś zestaw świateł ledowych w biedronce za 15zl, w zestawie z bateriami, powiem, że świecą świetnie a nawet jak się popsują to nie będzie mi szkoda, wieczorem jak mi się uda wrzucę parę zdjęć! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nieplanowany zakup: NECO stery półzintegrowane H146 czerwone 5mm. Nieplanowany, bo przy montażu amortyzatora (samodzielnie w garażu) posypały się łożyska kulkowe :P Teraz stery będą zaniesione do serwisu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sobię pozwolę...
//spam start;
Fotelik rowerowy Hamax Salsa, dętki sztuk 2, Szczotka do mycia + płyn, Zestaw naprawczy do opon (łyżki + łatki + klej) i na koniec Rękawice Specialized XC Lite.

W kolejce czekają jeszcze lampki, plecak, pedały i niestety hamulce :( (kiedy ja na to uzbieram)....

//spam end;
:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem to oświetlenie w Biedronce dla młodego - wersja z 4 diodami z przodu. Wygląda że całkiem nieźle daje, młodemu na pewno wystarczy, zależało mi głównie by miał z przodu coś święcącego z przodu, bo miał raczej "mrygawki" no a le w takiej cenie... tył może poleżeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...