Skocz do zawartości

[futerał na telefon] Zapinany na przedramie


FiFiAk

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam fajne wykonanie i w miarę dobrą cenę. Samsung Galaxy S3 z oporami wchodzi ale jest - jeśli mają być słuchawki wrzucam do wewnętrznej kieszeni. 

 

 

Mógłbyś coś więcej napisać jak wchodzi Galaxy S3? Nie wiem czy się pchać w ten futerał bo nie wiem czy S3 będzie swobodnie wchodziła, tzn. nie chodzi mi o jednorazowe wepchnięcie na siłę żeby weszło tylko komfortowe korzystanie bez obawy o telefon czy szwy futerału? 

Mógłbym Cię jeszcze prosić jak S3 wygląda w takim futerale. Byłbym bardzo wdzięczny  

 

 

@down

 

Zobacz filmik na tej aukcji http://www.ebay.com/itm/2013-NEW-Cycling-Bicycle-bike-Front-tube-Trame-Bag-for-IPhone-4-4S-iphone-5-/300888003421?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460e52935d

 

Wszedł HTC One X, a nawet Note. Więc powinno być OK. Chyba żeby torba była jakaś większa? 

Jeszcze tutaj: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, napisałem pytanie do sprzedającego o ten pokrowiec 2011 za 5.99$ i odpisał:

Thank you for your suport.
Sorry for the inconvenience. The item is not suitable for the Samsung Galaxy S3.
Please do not hesitate to contact us if there is any questions we can assist with.
   
Best regards,    
Ida

 

Nie pasuje, więc ten 2013 co dałeś to chyba jedyne wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chciał bym kupił nowszy to by mi dał link do droższej aukcji, a tego nie zrobił. 

S3 ma wymiary 136,6 x 70,6 x 8,6 mm, ale skoro ktoś tu pisał że wchodzi S3 i ma pewność to niech właśnie zarzuci fotką.

Bo według oficjalnej strony tego ROSHWEEL na S3 idealny jest:

 Large version: 19.5cm, 9.5cm wide, 10cm high - ideal for phones up to 140x80mm http://www.roswheeluk.com/phonebag/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się wydaje, jakby nie bylo telefony od 2011r do 2013 troszkę urosły :))

Wydaje mi się, że S3 może wejść do 2011r tylko górne czujniki i dolne przyciski nie będą widoczne na folii, tylko schowane co jest uciążliwe. Chociaż zdjęć nie widziałem i sa to tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, decyduje się kupić to http://www.ebay.com/itm/2013-NEW-Cycling-Bicycle-bike-Front-tube-Trame-Bag-for-IPhone-4-4S-iphone-5-/300888003421?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460e52935d

7.99$, czyli całkowity koszt (cena+prowizja PayPal) który poniosę, to dokładnie 26,69 PLN (1 PLN = 0,299367 USD).

Przynajmniej będę miał pewność, że będzie pasować i będę miał fajne wyjście na słuchawki. Jak dojdzie to napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jednak kupiłem tą większą za 7,99$.

 

W tej aukcji jest napisane

 

International Orders
 Please include the following Information with your payment
- Your Full Name
- Your Full and Accurate Address
- Phone Number (Post office requires customer's phone number for International delivery)

 

Mam gdzieś jeszcze to napisać? Nie widziałem tam nic w stylu "wiadomość do sprzedającego" tylko pojawiły się moje dane przy płatności. Te co wprowadziłem na ebayu. Wszystko ok?

 

Pierwszy raz tam cokolwiek kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze zdjęć na tej aukcji są dwa dolne rzepy, a na innych jest jeden. :D ale rzep to nie problem, bo byle krawcowa doszyje nawet jeszcze 2 dolne i jeden boczny :D

 

Ja też miałem zamawiać tańszą wersję, ale jednak wziąłem droższą. Lepiej wydać kilka złociszy więcej, niż zamawiać dwa razy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tą mniejszą http://www.ebay.com/itm/321100113803

 

Sam jestem ciekaw jak się sprawdzi z większymi smartfonami, ale po rozrysowaniu wydaje mi się, że jeszcze będzie zapas przy moim sgs3. Tej większej nie chciałem brać, bo boję się, żeby nie stukać jej kolanami podczas jazdy etc. Tak na oko, to wcale nie ma między kierownicą a kolanami tak dużo miejsca jakby się mogło wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplaciłeś za nią 9 dolców? To ja 8 zapłaciłem za tą większą z gniazdem słuchawkowym... te Twoje były po 6$.

 

Mowa o całkowitych kosztach.

 

 

Kupowałem na innej aukcji, tą wziąłem pierwszą z brzegu. Płaciłem 6,99$ z wysyłką w kolorze niebieskim. Kupiłem zresztą od razu dwie, bo żona też chciała.

 

Co do rozmiarów, to na mojej aukcji były chyba z każdej strony o 1cm mniejsza. Ogólnie nie chciałem zbyt dużej, bo potrzebuję tylko torby na telefon, klucze od zapięcia i od domu, bo wszystko inne wożę w plecaku.

 

Zastanawiałem się nad tą z kablem, ale w sumie jakoś nie widzę siebie w słuchawkach na rowerze, więc i tak bym z tego nie korzystał. Dla kogoś, kto używa telefonu/mp3 na rowerze to fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś, kto używa telefonu/mp3 na rowerze to fajna sprawa.

 

jak pada deszcz i tak nie będziesz słuchał mp3/radia, słuchawki zamoczą się, a jak nie pada to można lekko otworzyć zamek ekspresowy i słuchawki przełożyć

 

 

 

Nie widzę tam opcji darmowej przesyłki.

 

przecież napisał

 

 

Kupowałem na innej aukcji, tą wziąłem pierwszą z brzegu

-  dla pokazania jaką kupił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak klusek pisze kupowałem na innej aukcji w kolorze niebieskim - tą wziąłem pierwszą z brzegu żeby pokazać typ torby. Moja aukcja została zakończona przez sprzedawcę przed czasem i mam do niej dostęp tyko po zalogowaniu, więc nie mogłem wkleić linka.

 

Zresztą kolega z forum, który pisałem o tej torbie chyba z tego co pamiętam kupił ją jeszcze taniej, bo chyba za 5,99$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...