Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

Pixon dzięki za linki, muszę znaleźć ludzi co mają takiego świra na punkcie roweru jak ja :P

 

 

kamfan jak chcesz w dalszym ciągu pojechać tę trasę górzystą i się jednocześnie pościgać, to wpadnij jutro Zgierska/Julianowska o 10.00

Może innym razem, bo jutro jestem w Gdańsku na Cirque du Soleil, a w niedzielę jadę w całości zielony kampinowski :) Plus mieszkania w Łodzi jest taki, że wszędzie jest relatywnie blisko ;) Odnośnie trasy wyznaczyłem już pętelkę MTB w Lasku Łagiewnickim o ile dobrze pamiętam 17 km i 230 m przewyższenia, więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jedziemy nad jezioro Okręt i Rydwan, pewnie koło 130km, staramy się trzymać terenu, zainteresowani PW ;)

Tomek , daj znać jak jutro ruszacie i gdzie mam dołączyć ? Jestem zaintersowany, tylko rower od żony muszę pożyczyć , bo moje stoją w serwisie . Rama M ale jakoś dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi Miszcz Księgowosci napisał to zbiórka jest o 9 na stacji Radegast, tylko Panowie, bez spinania bo upał jest zabójczy:P

Jutro mi powiesz dlaczego Miszcz Księgowości:) Żadnego spinania bo ja dziadek jestem , na rowerze żony itp..., ale w góry we wrześniu jedziemy ! Zdzwonimy się i jutro do was dołącze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja póki soboty mam wolne od uczelni to je chce poświęcić mocniejszym treningom. Niedziele pozostawiam sobie na wycieczki.

 

Bartek widziałem Cię dzisiaj jak z jakimś koleżką przejeżdżałeś przez skrzyżowanie Piłsudskiego/Mickiewicza/Politechniki (przy hotelu qubus)

 

kamfan dobrze trafiłeś tu wszyscy są tacy zakręceni. Jak będziesz jechał na tą pętle to chętnie się z Tobą wybiorę, sprawdzimy swoje moce :) Może mi się uda wprowadzić w nią pewne modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie trasy wyznaczyłem już pętelkę MTB w Lasku Łagiewnickim o ile dobrze pamiętam 17 km i 230 m przewyższenia, więc nie jest źle.

 

Chętnie poznam tą traskę jeśli nie masz nic przeciwko i jeśli terminy się zgrają.

 

A jesli lubisz dłuższe przebiegi to myślę, że powinniśmy połaczyć siły. Ostatnio z kolegą machnęliśmy ten zielony szlak w kampinosie. Nie wiem jak podchodzisz do sprawy z dojazdem, bo my traskę Łódż-Żelazowa Wola i z powrotem zrobilismy też rowerkiem. Wyszło łącznie 330km w jeden dzień, z czego 150km to zielony szlak i w tym 80km w terenie. Takie terenowe traski w okolicach 200km i wiecej z 50/50 terenu to jest to co lubimy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka nad okręt odbyta:P

 

nie wierzcie politykom i rowerzystom jak mówią że będzie 130 km, było 149 km :P

 

musiałem się regenerować w modrzewiaku, omal się na ognicho nie załapałem, nocne życie zaczyna tam kwitnąć:)

A mówiłem jedź za mną , mi wyszło 98 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica 130km czy 149km? ;) Jak się idzie na rower to konkret a nie rozmienianie na drobne. Poza tym ciężko wycyrklować na cito 130 km. Druga sprawa wycieczka organizowana była od ludzi z Radogoszcza i tutaj wycieczka skończyła się dokładnie na 131 km. Dojazdy liczone we własnym zakresie. Ja też musiałem dokręcić i wyszło 151 km. Wyjątkowo jechałem poza granice Łodzi. Jednak uważam, że wycieczka udana. Poza tym osoba, która nie wymawiając ma 59 lat (Maciej aka Doktór) dała spokojnie radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświadczam że dobrze czuję się z moją tuszą i mięśniem piwnym, i nie zamierzam zrzucać wagi do poziomu przecinka jak niektórzy:P

I tak trzymam kciuki za Pixona, każdy leci w swoją stronę z treningiem i to jest dobre.

 

a ty Minor, królu marudzenia kiedy ostatnio byłeś na rowerze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do weekendowego wypadu (albo piątek - godziny popołudniowe, albo sobota - od rana). Proponuję wycieczkę albo do Łagiewnik/Arturówka, albo do Strykowa. Proponuję nastepujące trasy: (Arturówek) Janów-Mileszki-Stare Moskule (jest trochę podjazdów)-Rogi-Łagiewniki-Arturówek, (Stryków) Janów-Mileszki-Nowosolna-Byszewy-Stare Skoszewy-Sierżnia-Stryków. Trasę oczywiście można zmodyfikować. Jako start przyjąłem osiedle Janów, ale mogę sie umówić w innym miejscu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo jakie? Bo jak mówisz o podjazdach w Starych Moskulach to mnie jakoś nie napawa optymizmem ta sytuacja. 
Generalnie trasy dobrze znane i już wiele razy przejechane. Gdyby się @silenoz zdecydował na takie krótki wypad to może ja też bym się skusił:P Będzie rekreacyjnie o ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...