Skocz do zawartości

[Amortyzator] MANITOU MARVEL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ... szukałem ale niestety nie znalazłem żadnych dokładnych danych (data produkcji, waga, itp... tylko podstawowe) ani też opini nigdzie nie ma na temat tego amorka.

Czy ktoś może miał z nim styczność albo użytkuje ... chętnie posłucham opini i do jakich amorków można porównać jego prace.

dokładnie chodzi o MANITOU MARVEL 130mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja to raczej tylko w rowerach Cube (tzw. model Marvel LTD 130 mm), jest to zubożony model ze sprężyną ACT Air czyli duża sprężyna wspomagana powietrzem, dosyć ciężki.

Dla rozwiania wątpliwości zapytał bym sprzedającego jaka to wersja . Jeśli była by to wersja ze sprężyną TS Air (w co raczej wątpię) to był by to amor porównywalny jakościowo z Rebą czy Foxem .

 

Marvel to model dostępny od 2012 roku, czyli pierwsze egzemplarze były wyprodukowane w 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co jest według strony, ale w praktyce w 2012 modele o skoku 130 mm ze sprężyną ACT Air były montowane w Cube AMS 130. i zapewne takie są na Allegro.

Jeśli faktycznie wersja z Allegro była by ze sprężyną TS Air to cena była by bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to model MANITOU MARVEL 130mm LTD czyli ze spręzyną ACT Air tak wynika z katalogu.

Cena tego modelu to ok 850 zł to znaczy moge mieć za tyle.

 

Czy ten model jest wart tej ceny

bo za tą samą cene można mieć RockShox RECON GOLD RL 120mm Albo RST Firs 120mm albo np MARZOCCHI XC600 ATA2 2008 110-140mm ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pracuje wersja ACT Air (podobnej konstrukcji były Manitou Drake i wersje wymontowane z rowerów nie działają płynnie - jednak te same widelce kupione jako nowe są chwalone za pracę), wiem, że ta wersja jest ciężka - 2,45 kg.

Spróbuj zapytać w klubie Cube - może ktoś ma model AMS 130 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...