Skocz do zawartości

[zawody] Hołda Race w Chorzowskiem WPKiW


Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie liczylem ludzi w mm1 wiek 30-39 ale beda chyba tlumy. Jak na poczatku nie dasz spida to niewiadomo jak bylo by sie dobrym to bedzie sie wleklo za calym sznurem ludzi a ci na przodzie beda szczesliwi

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Kto dzis bedzie w chorzowskim o 17

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dworniok a czego oczekujesz na trasie od XC skoro chopki ci przeszkadzają?? 

 

No właśnie, Dworniok, idź na rower bo zaczynasz gwiazdorzyć ;)

 

Zajrzałem na listę startową. W mojej kategorii wiekowej jest Paweł Wiendlocha. Nie jadę. Boję się ;)

 

A tak zupełnie poważnie: ktoś wie czy obowiązuje zasada, że po dostaniu dubla trzeba zejść z trasy? Jakiś czas temu przeglądałem regulamin i nie znalazłem info o tym. Wydaje się, że w XC ta zasada powinna obowiązywać, ale jak interpretować milczenie regulaminu w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Dworniok, idź na rower bo zaczynasz gwiazdorzyć ;)

 

Zajrzałem na listę startową. W mojej kategorii wiekowej jest Paweł Wiendlocha. Nie jadę. Boję się ;)

 

A tak zupełnie poważnie: ktoś wie czy obowiązuje zasada, że po dostaniu dubla trzeba zejść z trasy? Jakiś czas temu przeglądałem regulamin i nie znalazłem info o tym. Wydaje się, że w XC ta zasada powinna obowiązywać, ale jak interpretować milczenie regulaminu w tej kwestii?

 

Na twarzoksiążce pisali:

"Gomola Trans Airco: Co do ilości okrążeń to post powyżej z linkiem do harmonogramu powinien wszystko wyjaśnić. Zdublowani będą ściągani po przekroczeniu przez zwycięzcę mety (w chwili gdy będą kończyli okrążenie - niezależnie od tego które)."

 

Optymistycznie ze trzy okrążenia powinienem przejechać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek twarzoksiążkę ignoruje, to go pewne informacje omijają...

 

Chciałbym wystartować, ale chciałbym też ukończyć. Mimo że moja kategoria ma tylko cztery okrążenia, to mogę nie dać rady zrobić 3 okrążeń nim Wiendlocha lub jemu podobni napinacze zrobią cztery. Z drugiej strony: to może być ciekawy wyścig. Będę wyglądał jakbym gonił, a tak naprawdę przez trzy okrążenia będę uciekał :D

 

No i dowiedziałbym się czy robię już te 75% wyniku prawdziwych napinaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia wam życzę, mi wystartować się tym razem niestety nie uda (problemy zdrowotne), jednakże kibicować na trasie na pewno będę.

 

Pytanie do tych, którzy objeżdżali trasę:

leci ona przez te dwa stoliki (tudzież hopki) wzdłuż elki? Na dół czy do góry? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez sensu, to jest XC albo DH. Ja już zapłaciłem, a siętu okazuje, że bedzie lipnie. Nie lubię takich wąskich szybkich zjazdów. Szkoda roweru na takie wyskoki.

Byłeś kiedyś na XC? Raczej nie, bo byś wiedział, że taka jest jego charakterystyka, są strome, wąskie i trudne zjazdy, małe hopki też nie są niczym szczególnym. Rower XC bez problemu zniesie małe skoki, więc nie ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie hopek, jest praktycznie kilka i to małych. Można je objechać, ewentualnie skoczyć, wybór zależy od kierującego. Te dwie upierdliwe, zostały skasowane. Trasa jest fajna, dla nowicjuszy może się wydawać wymagająca, ale wszystko tam idzie zjechać, podjechać. Jedynie ten początek ... trzepie tam tak, że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa objechana juz kilkanascie razy ... jutro odpoczynek i w niedziele rano bieganie a potem rozgrzewka . Z kumplem mialem dzis 15 minut i chyba 16 sekund na cala trase. Sadze z dobra rozgrzewka odpowiednim jedzeniem i mysla ze juz jade walczac o to by wogole dojechac i nie byc zdublowany to moze cos wiecej pocisne moze urwie te 1-2 minuty na okrazeniu . Wymiatacze kozaki na pewno beda okrazenie robic w 10 minut. Ale ja chce tylko dokonczyc wyscig :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć ... mnie niestety rozłożyły chore zatoki na amen cały tydzień bez roweru a zanosi się jeszcze kilka dni :( 

Przy takich skokach to glut zmagazynowany w zatokach rozerwałby mi czaszkę :).

 

Zapraszam za tydzień na FamilyCup  do Radzionkowa ... mam nadzieję się na czas wykurować. 

 

Dworniok nie marudź to zawody XC cis w pedały i zrób miejsce :)

 

Powodzenia chłopaki ... i dziewczyny (mam nadzieję).

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...