Skocz do zawartości

[zawody] Hołda Race w Chorzowskiem WPKiW


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przypadkiem znalazłem informację o nowym cyklu w Chorzowskim WPKiW

Za stroną

http://www.centrum-synergia.pl/n,Aktualno%C5%9Bci

cytuję:

 

"Hołda Race - nowy cykl wyścigów XC na Śląsku, pierwsza edycja już 26 maja, w chorzowskim WPKiW. Bądźcie czujni, niebawem więcej informacji...

 

Centrum Synergia włącza się w imprezę organizowaną przez największą w Polsce Grupę Kolarską Gomola Trans Airco !

 

Wszystkie bieżące informacje dotyczące imprezy znajdziecie na naszej stronie :)

 

Już teraz zachęcamy do udziału:)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hołdów" ;) o ile nie poszły pod budowę A1 trochę się ostało. Jest szansa na fajną lokalną imprezę. Mieć nadzieję że nie upadnie jak SilesiaMTB.

 

Czy coś wiecie, że SilesiaMTB upadła ostatecznie?

Czy może to był tylko jednorazowy wypadek przy pracy i w np innym miejscu się odrodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No niestety będę musiał zacząć :D Jeśli chcę zająć dobre miejsce w generalce ŚLRa trzeba zrobić coś kosztem czegoś innego :D

 

O, fajnie. Będzie okazja poznać kolejną osobę z forum :) Jaka kategoria i dystans?

 

// Sory za Offtopa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołda race ? Świetny pomysł , pytanie czy to impreza pojedyncza czy cały cykl , u Nas w Rydułtowach jest chyba największa hałda na całym Śląsku , co do ścigania na rowerze nigdy mnie to nie kręciło ale na pewno wpadłbym pokibicować .

Pozdrawiam geodan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie. Będzie okazja poznać kolejną osobę z forum :) Jaka kategoria i dystans?

 

// Sory za Offtopa :P

M0 na fanie mam nadzieje że się spotkamy :D Będzie to mój debiut w ŚLRZE :D Chcę atakować generalke :P

uu widzę koledzy wycinaki to ja nawet nie jadę bo nie mam szans :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu widzę koledzy wycinaki to ja nawet nie jadę bo nie mam szans

 

Nie pękaj ...

 

Chcę atakować generalke

 

Może zwyczajnie oznaczać chęć zostania sklasyfikowanym a nie walkę o miejsca 1-5 :-P

 

Nie znam regulaminu ŚLR ... ale z tego co kojarzę to w większości cykli nie trzeba wystartować we wszystkich wyścigach cyklu liczy się ileś tam najlepszych startów ...

 

Więc panowie nie pękajcie i zróbmy frekwencje na Hołda Race ... nic tak nie pobudza do działania organizatorów jak frekwencja na zawodach.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
pytanie czy to impreza pojedyncza czy cały cykl

 

Park Śląski (WPKiW) to będzie raczej impreza cykliczna natomiast Bytom to wydarzenie jednorazowe. W miejscu gdzie będzie odbywał się wyścig za rok ma stać osiedle Srebrne Stawy.

 

A że hołd coraz to mniej bo poszły pod autostrady to trzeba szukać nowych miejsc, ale czy to musi być hołda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...