Skocz do zawartości

[lutowanie ramy] sztuka, czapki z głów...


Rekomendowane odpowiedzi

 

Intersi mnie jeszcze mocno dokładna cena tej ramy, którą Genesis jeszcze nigdzie się nie chce pochwalić.

 

 

Pewne plotkarskie źródła bardzo bliskie deski kreślarskiej projektanta marki mówią o cenie w okolicy £849.99 ale nie wiem czy z widłem czy bez... 

 

A Genesis High Latitude 853 za niecałe pięć paczek! ;)

 

Koniec OT

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeśli chodzi o wystawę w Bristolu, to mnie szczególnie w oko wpadł commuter od Feather Cycles, z tymi fikuśnymi błotnikami.

Kolego Socjolog wypraszam sobie takie epitety! Jestem miłośnikiem zwierząt i żadnych nie biję i nie zadręczam, a tym bardziej koni :P

Feather na stronie chwali się produkcją ram (i jak widać też są miłośnikami zwierząt) :)

http://vimeo.com/51860325#


 



 

o cenie w okolicy £849.99



Też już mi się gdzieś o uszy obiło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak tam z Vanillą? :)

Nie przyuważyłem, na NAHBSie też zresztą nie, ale oni są chyba trochę zajęci, jako że:

 

As of June, 2011 the wait for a custom Vanilla is over five years.

We will not be accepting any deposits in 2011

Także sobie nie kupię :( Chociaż z ich stajni to stać mnie tylko na wyżej wymienione gumiaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Filmik powoduje u mnie dziwne ściskanie w żołądku i po prostu zielenieje z zazdrości ;)

Niestety, tylko po anglicku, ale tak to mniej więcej wygląda od wewnątrz The Bicycle Academy:



PS. Pan nauczyciel stwierdził po lutach tej Pani, że zawstydziłaby niejednego, bardziej doświadczonego Pana :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Ivan, i tu się mylisz!
Wystarczy dolne pióra robi na drutach (drut stalowy naturalnie) wzorem francuskim, a górne "prawa-lewa" (tylko nie pomylic kierunku!), obrzucic nieźle przy cerowanych hakach (wzór kaszebski dla Grabarza :) ) i pięknie pracujący ogon jest. 
Dla pewności najlepszy na tylne pióra jest drut nr4. A dla niepewnych "jaki sprzęcior" w domu zalega polecam ten wzornik:)
IMG_1536%20(WinCE).jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Trzeba przyznać, że fajnie gość maluje te ramy. U nas poza rebelart.pl natknąłem się kiedyś na prace pewnej dziewczyny (chyba jakiś FS to był) i muszę przyznać, że kopara mi trochę opadła. Jak znajdę, to zapodam - bo naprawdę malowania robiły wrażenie.



 

Wystarczy dolne pióra robi na drutach (drut stalowy naturalnie) wzorem francuskim, a górne "prawa-lewa" (tylko nie pomylic kierunku!), obrzucic nieźle przy cerowanych hakach (wzór kaszebski dla Grabarza :) ) i pięknie pracujący ogon jest.



:002::thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wracając na właściwe tory...

Od pewnego czasu, jak tak sobie śledzę poczynania ludków kończących kurs TBA, trzymających w łapce po raz pierwszy w życiu lutlampę, to dochodzę do wniosku, że ów powinien zostać ukończony - prędzej, czy później...

PS. Boziu, ześlij pieniążek :mellow:

Nie wiem, czy to ludzie tacy zdolni, czy majastrzy tak dobrze nauczają, ale sami oceńcie - kolejna praca kursanta-amatora:

604080_10151330078997606_1341671968_n.jp483620_10151330079572606_1716065299_n.jp559768_10151330079682606_207125379_n.jpg544765_10151330079827606_1411675056_n.jp559958_10151330080067606_2061940957_n.jp604170_10151330080287606_1529352624_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

design hakuf można wybaczyć i całości konceptu w ogóle, bo kursowe ramy, jak już wcześniej napomknięto przeznaczone są na ciężkie, afrykańskie warunki i oprócz jeźdźca muszą swobodnie "unosić" jakieś 100kg ładunku :)

tam się po prostu rowerem pracuje...

524462_10150966429748994_1804788585_n-64
bicycleAfrica%2B%2Bbanana%2Bbike.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Poniekąd, że Ivan wrzucił węgiel, poniekąd, że to miejsce na "ryncną robote" i Ludzi którzy ją wykonuję, a może i dlatego, że .. kurde sam nie wiem...
Przystawiam się do naprawy pękniętego siodła z Sarny (to te Kaszuby mnie to zrobiły) i po raz enty trafiam na stronę Luxtechu.
A tam ten wpis:
http://www.luxtech.com.pl/

 

 

ech....

jakoś tak się mnie smutno zrobiło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiesz, myślę dokładnie o tym samym. 
Podpięty wątek i wytłuszczony, sprawa jest bardzo świeża.

Poszło info do moderatorów, może niewłaściwie bo poprzez zgłoszenie (ale jak znaleźc kontakt do wszystkich adminów?)

Wątek założony:
http://www.forumrowerowe.org/topic/139117-apel-pomoc-dla-hjsienkiewicza-jednego-z-nas/

 

teraz potrzebny jest..ruch na nim..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...