Skocz do zawartości

[koncerty] jakie polecacie...


QWEY564

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

nie przeczę:)

a swoją drogą... co z tym koncertem mogło być nie tak że nawet zagorzali fanatycy Kazika wypowiadali się o imprezie bez entuzjazmu??

Sorka za odpis ze sporym poślizgiem. Co mogło być nie tak? Jak dla mnie repertuar, żeby czekać na "Polskę" w bisach... dużo ludzi przychodzi na koncert tylko żeby usłyszeć ten jeden kawałek. Nie każdemu chce się tyle czekać. Po za tym to nie wiem. Było sympatycznie.

 

Tak po za tym, to mówi się tak po cichu że Metallica zawita na Bemowie w czerwcu/lipcu :P koncert którego sobie na bank nie odpuszczę.

 

Rammstein w Łodzi się zjawi w marcu. Jak by mi ktoś chciał jeszcze tylko bilet zasponsorować... :voodoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica znowu, to nieźle, przecież mieli się już skończyć, ale pff, tyle kasy chcą, niech się wypchają, już przepili? Nie żebym nie lubił metallici na tyle, żeby im wybaczyć, że się powtarzają, ale tak to jest, że niektórzy u nas się ślinią na zachodnie gwiazdy, żeby one miały okazję dać wyraz temu, że nie wiedzą, gdzie jest Polska. No dobra, the end przynudzania. Lepsze to, niż gwiazdki popu.

Tak, tak, rammstein, ta progresja i zaawansowanie warstwy melodycznej oraz wysublimowane, jakże życiowe teksty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Metalliki, uwielbiam za pierwsze płyty, uwielbiam za Master of Puppets i Black Album. Nie wiadomo jeszcze czy sam koncert będzie więc jaka mowa o cenie? :) A Death Magnetic wg. mnie jest dość przyzwoitym albumem.

Co do R+ 209zł płyta, ale coś czuję że warto. Za wrażenia muzyczne i jak by nie spojrzeć wizualne. Po prostu trzeba to zobaczyć samemu.

Marzy mi się jeszcze koncert In Extremo w Polszy, ale to chyba marzeniem pozostanie. Niestety.

 

A zostając przy polskich wykonawcach, KNŻ w tym roku wrócił na sceny :P Skromnie jak na razie to wygląda, ale może będzie można się na coś załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorka za odpis ze sporym poślizgiem. Co mogło być nie tak? Jak dla mnie repertuar, żeby czekać na "Polskę" w bisach... dużo ludzi przychodzi na koncert tylko żeby usłyszeć ten jeden kawałek.

W którymś z kawałków Kazika było też wyjaśnienie... o ile dobrze pamiętam

Kolejny koncert czego byśmy nie grali,

POOLSKAAA - ryczy pół sali

A zostając przy polskich wykonawcach, KNŻ w tym roku wrócił na sceny :D Skromnie jak na razie to wygląda, ale może będzie można się na coś załapać.

Byłem w tym roku 2 razy na KNŻ, z powróconym Licą jest masakra pod sceną :D

 

Co do koncertów wartych polecenia, na pewno:

Zacieralia 2010 - to już w styczniu :)

 

Potem może Ramsztajn jak znajdę czas. A na 100% będę na:

Sonisphere Festival ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jeszcze się waham między Golden a VIP, ale chyba jednak się szarpnę ;)

 

Nie pamiętam, ale VIP kosztuje chyba tyle samo co golden.

 

W każdym razie dla mnie koncert przesiedziany to koncert stracony, więc zawsze biorę płytę i prę do przodu :) .

 

Jedyny raz wziąłem VIP na Heaven and Hell i więcej tego błędu nie powtórzę. Z resztą i tak stamtąd wyskoczyłem jak tylko zgasły światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale VIP kosztuje chyba tyle samo co golden.

 

W każdym razie dla mnie koncert przesiedziany to koncert stracony, więc zawsze biorę płytę i prę do przodu :D .

 

Jedyny raz wziąłem VIP na Heaven and Hell i więcej tego błędu nie powtórzę. Z resztą i tak stamtąd wyskoczyłem jak tylko zgasły światła.

VIP 880, Golden 400

 

VIP to głównie pakiet z hostessami, drinkami i różnymi gadżetami ale nie trzeba siedzieć koniecznie w sektorze - jest wybór pomiędzy miejscem siedzącym a stojącym w strefie Golden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica znowu, to nieźle, przecież mieli się już skończyć, ale pff, tyle kasy chcą, niech się wypchają, już przepili? Nie żebym nie lubił metallici na tyle, żeby im wybaczyć, że się powtarzają, ale tak to jest, że niektórzy u nas się ślinią na zachodnie gwiazdy, żeby one miały okazję dać wyraz temu, że nie wiedzą, gdzie jest Polska. No dobra, the end przynudzania. Lepsze to, niż gwiazdki popu.

Tak, tak, rammstein, ta progresja i zaawansowanie warstwy melodycznej oraz wysublimowane, jakże życiowe teksty :(

 

Hej nie wiem o co wam chodzi? Dwie stówy na Metallice, Slayera i Antrax to dużo? A na jednego rammsteina to już nie? Chyba sobie jaja jakieś robicie!

To wielka trójca trashu! Klasyka w czystej postaci!

A co do KNŻ to trzeba to zobaczyć masakra pot kapiący z sufitu! tak było w wytwórni we wrocku w lutym! Lica był w za######istej formie aż miło było popatrzeć!

 

Ja na Metallice jade i nie żałuje kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem o co wam chodzi? Dwie stówy na Metallice, Slayera i Antrax to dużo? A na jednego rammsteina to już nie? Chyba sobie jaja jakieś robicie!

To wielka trójca trashu! Klasyka w czystej postaci!

A co do KNŻ to trzeba to zobaczyć masakra pot kapiący z sufitu! tak było w wytwórni we wrocku w lutym! Lica był w za######istej formie aż miło było popatrzeć!

 

Ja na Metallice jade i nie żałuje kasy!

 

Myślę że jak by dali Testament albo Overkill bilety były by tańsze...bo Metallica jak widać musi zarabiać najwięcej z tych wszystkich kapel co tam będą występować...Nigdy nie przepadałem za Metallica a to co teraz grają też mnie mało interesuje i wolałbym te dwie wymienione wyżej zamiast ich. :laugh:

 

Polecam jeszcze coś dla wielbicieli NYHC AGNOSTIC FRONT http://www.lastfm.pl/event/1279719+Agnostic+Front+at+Estrada+on+2+April+2010 :D szkoda że mnie tam zabraknie...jakoś zbyt daleko...a Wędrówki za koncertami już mnie zmęczyły :blush::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem o co wam chodzi? Dwie stówy na Metallice, Slayera i Antrax to dużo? A na jednego rammsteina to już nie? Chyba sobie jaja jakieś robicie!

To wielka trójca trashu! Klasyka w czystej postaci!

A co do KNŻ to trzeba to zobaczyć masakra pot kapiący z sufitu! tak było w wytwórni we wrocku w lutym! Lica był w za######istej formie aż miło było popatrzeć!

 

Ja na Metallice jade i nie żałuje kasy!

 

Dodam, że do składu dołączył Megadeth, więc pierwszy raz w historii czwórka zagra razem.

 

Oczywiście zawsze znajdą się malkontenci, którym coś tam nie podpasuje i nie omieszkają o tym powiadomić świata (co typowe dla naszego narodu :blush:), ale mnie to wali, gdyż ich gusta są ich problemem.

 

Tylko czasem mnie taka myśl najdzie, że mogliby oszczędzić ludzkości swoich przemyśleń i po prostu nie przyjść na koncert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem jak można porównywać Rammsteina do Metaliki, czy Slejera. Parę klas róznicy. A bilety na Sonisphere nie takiee drogie biorac pod uwage 209!! na Rammsteina i chociażby 170 na AC/DC. A co do polecanych koncertów to mogę zaproponować Purpli w Rzeszowie w październiku oraz The Australian Pink Floyd Show w Warszawie Wrocławiu Katowicach i Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega ma do sprzedania 2 bilety na koncert KNŻ w warszawskiej Stodole. Koncert odbędzie się 26 lutego, jak ktoś jest zainteresowany kupnem to kumpel może wystawić na allegro. Bilety chce sprzedać bo kupił przez pomyłkę.Chciał kupić do lubelskiego klubu graffiti,a baba w Empiku sprzedała mu do Stodoły i nie mógł ich zwrócić bo tłumaczyli się że zwrócić można tylko wtedy gdy koncert jest odwołany. Jak ktoś byłby zainteresowany to pisać w tym temacie albo na priva, cena do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponieważ bileciki już mam :D zapodaję linka gdzie kupić bilety na Festival 139 (2 czerwca) http://www.ftb.pl/bilety.asp a tutaj coś o samym festivalu http://www.festival139.pl/

 

Bedą:

ATB

Ferry Corsten

Dash Berlin

Artento Divini

Ernesto vs Bastian

Klaas

Dj Jose

Josh Gallahan

 

Spocik :voodoo::Dhttp://www.youtube.com/watch?v=kBlHs3IebIU&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...