Skocz do zawartości

[Łódź] skradziono rower Tander Oxford 28"


kosmol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Prosimy Was o pomoc w znalezieniu roweru.

W weekend 8-9 grudnia 2012 z piwnicy w naszym bloku, Łódź Janów, skradziono Rower (jak na zdjęciu)

Picasa Web Albums - Jakub Statkiewicz - TANDER OXFORD

 

Nazwa: Tander Oxford

nr fabryczny DA11090974.

Kolor Biało-zielono-czarny

Posiadał:

licznik Kelly

Przerzutki Shimano

Kaseta Shimano

Hamulce V-brake

Amortyzatory w siedzeniu i przednim widelcu

czarny koszyk na kierownicy(lekko uszkodzony)

Dzwonek z jasnozielonym przyciskiem

Sprawa została zgłoszona na Policję.

 

Proszę udostępnijcie to Waszym znajomym może uda się go odnaleźć i ukarać winnych.

 

Dla osoby która przyczyni się do odnalezienia Roweru przewidziana jest nagroda.

 

kontakt : 506 107 483

jakub.statkiewicz@gmail.com

 

Z góry dziękujemy,

 

Ania i Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szczegóły tej kradzieży? Właśnie przeprowadziłem się do Łodzi i będę zmuszony do trzymania części rowerów w piwnicy. Mam trochę obaw, ale co robić...

 

Hej,co do szczegółów to myślę że można podpiąć pod klasyczne włamanie, ktoś na pewno obserwował, uszkodził zamek od wejścia do piwnicy a później w nocnej weekendowej porze po prostu poprzecinał zabezpieczenia (niestety nie było ich za wiele, za bardzo zaufałem w spokojną okolicę).Ale myślę że nie ma co się poddawać odrobina więcej zabezpieczeń skutecznie zniechęci gnidę :D Nauczony przykrym doświadczeniem przed wrzuceniem sprzętu lepiej jest dodać kilka zabezpieczeń zarówno na drzwiach jak i w środku co by zniechęcić złodzieja. Przede wszystkim jak zauważysz że zamek od wejścia do piwnicy jest uszkodzony to wiedz że coś się dzieje.

 

Zapomniałęm dopisać -

 

Dodatkowo rower posiadał dynamo w przedniej piaście&lt

 

na zdjęciu go nie widać, nie zdążyłęm zrobić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info :unsure: dwa miesiące po kradzieży. Tyci późno wstawiacie to na forum. Teraz to mogli go opchnąć nawet na portalu aukcyjnym i nie zwróciło się na to uwagi.... Dlaczego tak późno?

 

Dawałem ogłoszenia na innych portalach i FB i dopiero dziś przypomniałem sobie że tu mnie jeszcze nie było :/ Na aukcję to patrzyłem codziennie na różnych portalach ale w to wątpie żeby ktoś go ukradł po to żeby wystawić go na aukcji. Z całego bloku tylko moja piwnica była okradziona więc podejżewam że towar zamówiony był na święta pod choinkę :/No lepiej późno niż wcale, może jak się zacznie sezon to ktoś zwróci uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...