Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

tylko pamiętaj Coxu żeby trasa miała długi i stromy zjazd :P

 

aha zapomniał bym, na śnieżniku jest trasa freerideowa więc nie musisz nic przygotowywać :P

i bufety po drodze;] i żeby nie było tak jak nas pani potraktowała że nie chciała wydać pajdy ze smalcem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cycu mam pomysła"

 

Zrobimy wyścig(wytyczymy jakąś pętlę)

 

Ibisy vs reszta świata, myślę że w formie sztafety będzie ok

 

Z tego co wiem to Maroko, Gerus, Daid ,Tomash & MonoVan

 

Kurde Ibisów jak mrówków... zaczynam żałować, że nie zamówiłem Santy :P

 

Jakby co rejon Śnieżnika też trochę objeździłem także służę radą co do trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałem to zastrzec, że podjazdy też będą, żeby "różnice skoku" zniwelować, zniwelować dość brutalnie :devil:

 

wyciągiem w Siennej? ;-)

 

ale jest dobra wiadomość, na śnieżniku jest lepsze jedzonko niż na szczelińcu ;)

 

potwierdzam, Jacek (dzierżawca schroniska) się stara

 

A są już jakieś propozycje na miejsce /dokładne/?

 

Pilon proponuje to: http://www.wichrowewzgorze.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! mały ot:)

kolor - łubudubu:D ale wszyscy zachwalają dw-linka że niby nie pracuje przy jeździe na 100jąco - ja z braku siodła u Majkela przebyłem kawałek na 100jaka i na najmniejszej zębatce z przodu (nie wiem co ma bo napęd 2x10) z tylu połowa kasety, niestety dw-link pracowal jak goopi;D a kto mnie zna ten wie że jazda kadencyjna to dla mnie przyjemność :devil; ale jak będę młody, piękny i bogaty to też sobie qpię ładnego ptaka:D a że nie będę niczym z wymienionych więc nie nabędę:) ciekawe czy zawiecha niszowego GT z jego patętem IndependetDriveTerrein (też zachwalana- w tym roku Athertonowie w teamie GT) też będzie tak samo pracować. Imo ptak będzie pięknie szedł pod górę -dla mnie za lekki;) ale zdjęcia nie oddają rzeczywistości.

Wracając do tematu: Śnieżnik!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na fullu to trzeba umieć jeździć na stojąco co by nie bujało ;) (pokaże Ci na zlocie). Ustawiony miałeś odpowiedni sag ??

 

każdy full będzie bujał na stojaka jak rider będzie "pompował" i rzucał ciałem na lewo i prawo i góra i dół ;) odpowiednia technika, właściwy sag i problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower ustawiony pod Majkela, który waży więcej niz ja:D ze 20kg;) dopadne i twojego ptasiura:D i założymy się o kratkę że będzie pracowała zawiecha:D a jeżdżę niestety tak jak mi wygodnie;P

a na rowerze nie kręcę pupką jak dziewoja :laugh:

ale złamać się nie udało - jeszcze;)

ps: nie wiem czy mi wolno...oczywiście że mi wolno;D rozdziewiczyłem ptaka Majkela (jakkolwiek to brzmi) ale jest coś ważniejszego:) siodło mojej Baby z porshuwy trafiło w objęcia Ibisa:D coś niesamowitego jak taki...szajs zawita do tej klasy roweru:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na każdym fullu nawet przy sagu 30% jestem w stanie pojechać na stojąco co by nie bujało lecz zaznaczam że minimalna praca tylnego zawieszenia będzie widoczna ;) a tak przy okazji... po to masz fulla co by na nim doopą siedzieć a nie stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...